سردار سلگی به معنای واقعی معتقد به نظام بود

سردار مهدی ظفری در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس با بیان اینکه نقش استان همدان در عملیات مرصاد نقشی کلیدی است، گفت: شهید حاج میرزا محمد سلگی در عملیات مرصاد سد محکمی علیه نفوذ منافقین ایجاد کرد و توانست آنها را در این منطقه زمین گیر کند. ظفری تاکید کرد: فرماندهی مدبرانه سردار […]

سردار مهدی ظفری در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس با بیان اینکه نقش استان همدان در عملیات مرصاد نقشی کلیدی است، گفت: شهید حاج میرزا محمد سلگی در عملیات مرصاد سد محکمی علیه نفوذ منافقین ایجاد کرد و توانست آنها را در این منطقه زمین گیر کند.
ظفری تاکید کرد: فرماندهی مدبرانه سردار شهید سلگی بود که، با شکست دادن منافقین در منطقه مرصاد شجاعت خود را برای دفاع از کشور نشان دادند.
وی با تاکید بر شخصیت و مقاومت شهید سلگی گفت: شهید سلگی با آن شرایط جسمی تا آخرین لحظه کنار رزمنده‌ها ایستاد و این اندیشه مقاومت برای تمامی نسل‌ها الگوی مناسبی است.
ظفری گفت: حاج میرزا نگاه اندیشه ایست چرا که عاشق جامعه دینی بود ولایت مداری اصیل که هیچ گاه در راه این راه تردیدی به خود راه نداد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان ثابت قدم ماندن بر آرمان‌ها و ارزش‌ها را دیگر خصوصیت ممتاز سردار سلگی دانست و گفت: با تمام وجود ذوب در محور مقاومت بود و بارها جهت حضور در مقابله با داعش اعلام آمادگی کرد و عاشق بچه‌های مدافعان حرم بود و عاشق راه مقاومت بود.