سرپرست فرمانداری چالوس معرفی شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد شریفی در حکمی از سوی استاندار مازندران به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان چالوس منصوب شد. وی با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری، امام جمعه و سرپرست پیشین فرمانداری چالوس، سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و اعضای شورای تأمین و اداری این شهرستان معارفه و […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد شریفی در حکمی از سوی استاندار مازندران به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان چالوس منصوب شد.
وی با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری، امام جمعه و سرپرست پیشین فرمانداری چالوس، سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و اعضای شورای تأمین و اداری این شهرستان معارفه و حکم خود را از قاسم عزیززاده گرجی دریافت کرد.
حجت الاسلام سید داود موسوی امام جمعه چالوس ظهر سه شنبه در دیدار سرپرست فرمانداری چالوس در این دیدار ضمن تبریک و آرزوی موفقیت و عاقبت بخیری برای سرپرست جدید فرمانداری چالوس گفت: در سنگر خدمتگزاری طوری عمل کنید که طبق سفارش امیرالمومنین که فرمودند با مردم طوری رفتار کنید که وقتی در بین مردم رفتید مردم مشتاق دیدار شما باشند و وقتی از دنیا رفتید مردم از شما به نیکی یاد کنند و برایتان رحمت و غفران الهی را طلب کنند.
محمد شریفی سرپرست فرمانداری شهرستان چالوس گفت: مجموعه فرمانداری و بخشداری‌ها و تمام ادارات باید برای رفاه و رفع مشکلات مردم از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کنند.
وی اظهار داشت: قطعاً با وجود وحدت، همدلی و تعامل می‌توان در راستای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کرد.

منبع : مهر نیوز