سفر محرمانه هیأت سودانی به اراضی اشغالی

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روسیا الیوم، اعضای یک هیأت نظامی بلند پایه سودان مخفیانه به فلسطین اشغالی سفر کرد تا درباره روابط دو جانبه مذاکره با مقامات رژیم صهیونیستی مذاکره کنند. بر اساس این گزارش، این هیأت نظامی بلند پایه سودان به ریاست «عبدالرحیم دقلو حمیدتی» معاون اول رئیس شورای حاکمیتی سودان […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روسیا الیوم، اعضای یک هیأت نظامی بلند پایه سودان مخفیانه به فلسطین اشغالی سفر کرد تا درباره روابط دو جانبه مذاکره با مقامات رژیم صهیونیستی مذاکره کنند.
بر اساس این گزارش، این هیأت نظامی بلند پایه سودان به ریاست «عبدالرحیم دقلو حمیدتی» معاون اول رئیس شورای حاکمیتی سودان و فرمانده نیروهای واکنش سریع این کشور به صورت محرمانه به فلسطین اشغالی سفر کرد.
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که در این سفر ، مذاکراتی درباره روابط دوجانبه سودان و رژیم صهیونیستی برگزار شد. این در حالی است که وزارت خارجه رژیم صهیونیستی پیشتر، درست پس از امضای توافقنامه سازش با سودان در ۲۳ اکتبر با۲۰۲۰ با نظارت آمریکا، اعلام کرده بود که پیش بینی می شود که توافقنامه عادی سازی روابط با سودان امضا شود.

منبع : مهر نیوز