سقوط خانه صنعت کرمانشاه با چاشنی تلخ شکستی سنگین

سردبیر پرس/کرمانشاه تیم خانه صنعت کرمانشاه در هفته پایانی مرحله گروهی رقابت های لیگ دسته اول فوتسال با قبول یک شکست سنگین به لیگ دسته دوم سقوط کرد. در گروه سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتسال دیدار بین تیم های خانه صنعت کرمانشاه و عقاب نیروی هوایی تبریز در شهر تبریز برگزار شد و […]

سردبیر پرس/کرمانشاه تیم خانه صنعت کرمانشاه در هفته پایانی مرحله گروهی رقابت های لیگ دسته اول فوتسال با قبول یک شکست سنگین به لیگ دسته دوم سقوط کرد.
در گروه سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتسال دیدار بین تیم های خانه صنعت کرمانشاه و عقاب نیروی هوایی تبریز در شهر تبریز برگزار شد و نماینده کرمانشاه با قبول شکست سنگین ۷ بر صفر وداع تلخی با این لیگ داشت.
حسین همتیان سرمربی تیم خانه صنعت کرمانشاه در گفت و گو با سردبیر پرس، بااشاره به عملکرد ضعیف بازیکنانش در این دیدار، اظهارکرد: نیمه اول بازی را خوب شروع کردیم و علیرغم اینکه برابر حریفی بسیار قدرتمند و متمول قرار گرفته بودیم، اما عملکرد بدی نداشتیم.
وی تصریح کرد: متاسفانه در نیمه دوم یکی از نقاط ضعف تیم ما که در تمام طول فصل مشهود بود، بازهم بروز کرد و ضعف شدید بدنی بازیکنان این بار هم مانند بسیای از بازی های گذشته خود را در نیمه دوم نشان داد و باعث شد نتوانیم در نیمه دوم خوب ظاهر شویم.
سرمربی تیم خانه صنعت کرمانشاه تاکید کرد: علاوه بر این، نقش داوری هم در رقم خوردن شکست سنگین ۷ بر صفر برای تیم ما تاثیر گذار بود، چراکه تمامی داوران و حتی ناظر مسابقات هم ترک زبان بودند و همین مسئله باعث ایجاد استرس و ایجاد فشار زیادی بین بازیکنان ما می شد.
وی با بیان اینکه برای این دیدار تعدادی از بازیکنان کلیدی خود را در اختیار نداشتیم، عنوان کرد: تعدادی از بازیکنان جوان تیم ما به واسطه امتحانات نهایی مدارس خود نتوانستند تیم ما را برای این مسابقه حساس همراهی کنند و از طرف دیگر زمانی هم که به تبریز رسیدیم نادر نجفی یکی از موثرترین بازیکنان ما حین گرم کردن از ناحیه کشاله ران  دچار آسیب دیدگی شد و در نهایت برای این بازی تنها هفت بازیکن را در اختیار داشتیم، این درحالی بود که دست تیم حریف بسیار پر بود و حتی چند بازیکن لژیونر را هم در اختیار داشت.
همتیان در ادامه گفت: نمی خواهم ناکامی های تیم را در این فصل از لیگ توجیه کنم، اما بسته شدن دیر هنگام تیم در شروع فصل، نداشتن تمرینات بدنسازی به اندازه کافی، در اختیار نداشتن بازیکنان باتجربه و … از عوامل موثر این ناکامی ها بود.
وی تاکید کرد: صعود و سقوط تیم دست خودمان بود. مقداری خود بازیکنان کم لطفی کردند، من هم کم کاری هایی داشتم که آن را قبول می کنم.
سرمربی تیم خانه صنعت کرمانشاه در ادامه در خصوص تصمیم این باشگاه برای ادامه حضور در رقابت های لیگی گفت: مسئولین باشگاه باید در این رابطه تصمیم گیری  لازم را انجام دهند.
تیم خانه صنعت کرمانشاه از مجموع ۱۲ بازی خود در این رقابت ها، ۲ برد، ۴ مساوی و ۶ باخت کسب کرد و در مجموع با ۱۰ امتیاز در قعر جدول گروه سوم قرار گرفت و به لیگ دسته دوم سقوط کرد.  
انتهای پیام