سلسله نشست‌های تخصصی ماهانه علما و روحانیون در ورامین برگزار شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، شامگاه چهارشنبه و با حضور حجت الاسلام سید محسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام سید مهدی محمودی مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) ورامین، حجت الاسلام نظری، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه ورامین و حجت الاسلام راشدی از علمای با سابقه شهرستان و حجت […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، شامگاه چهارشنبه و با حضور حجت الاسلام سید محسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام سید مهدی محمودی مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) ورامین، حجت الاسلام نظری، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه ورامین و حجت الاسلام راشدی از علمای با سابقه شهرستان و حجت الاسلام قدوسی امام جمعه موقت ورامین سلسله نشست‌های تخصصی ماهانه علما و روحانیون ورامین برگزار شد.
بر اساس این گزارش این نشست با موضوع «حوزه و جمعیت» و تبیین «وظایف حوزه و روحانیت در مسئله جمعیت» برگزار و حجت الاسلام ساکی، دبیر شورای راهبردی خانواده و جمعیت حوزه‌های علمیه کشور، به سخنرانی پرداخت.
گفتنی است که محتوای تبلیغی با موضوع جمعیت ویژه ماه محرم الحرام جهت استفاده در این فرصت تبلیغی اثرگذار در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.
لازم به ذکر است این مراسم توسط حوزه علمیه امام صادق (ع) ورامین و دفتر امام جمعه و جامعه روحانیت شهرستان ورامین برگزار شده است.
بر اساس این گزارش در حاشیه نشست ماهانه علما و روحانیون، حجت الاسلام مهدی حسنی به عنوان مسئول جدید بسیج طلاب شهرستان‌های ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت معارفه و دفتر بسیج طلاب مستقر در حوزه علمیه امام صادق (ع) نیز افتتاح شد.