سند راهبردی انقلاب اقتصادی استان اصفهان تدوین و رونمایی شد

نورالله جویا در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به فعالیت ۵۰ ستاد انتخاباتی در استان اصفهان برای حمایت از محسن رضایی اظهار داشت: این ستادها با راهبری ستاد مرکزی واقع در اصفهان فعالیت دارند. وی با بیان اینکه از ابتدای راه‌اندازی این ستاد تاکنون اقشار مختلف جامعه با حضور در ستادهای حمایت خود […]

نورالله جویا در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به فعالیت ۵۰ ستاد انتخاباتی در استان اصفهان برای حمایت از محسن رضایی اظهار داشت: این ستادها با راهبری ستاد مرکزی واقع در اصفهان فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه از ابتدای راه‌اندازی این ستاد تاکنون اقشار مختلف جامعه با حضور در ستادهای حمایت خود از این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرده‌اند، اضافه کرد: جریانات سیاسی، نیروهای انقلاب، اصولگرایان و اصلاح طلبان و اقشار مختلف کارگری، ورزشکاران، بانوان، نخبگان، صنعتگران و دانشگاهیان حمایت خود را اعلام کردند.

سخنگوی کمیته اطلاع‌رسانی ستاد محسن رضایی در اصفهان افزود: همچنین شهروندان می‌توانند با مراجعه به ستادهای انتخاباتی و پر کردن فرم‌های هوادار به جمع حامیان این نامزد ریاست جمهوری بپیوندند.

برگزاری همایش بزرگ حامیان رضایی در فولادشهر

وی در ادامه با اشاره به تدوین سند راهبردی انقلاب اقتصادی استان اصفهان اظهار داشت: این سند که توسط محسن رضایی نوشته شده با همکاری پژوهشگران، اقتصاددانان، دانشگاهیان و مراکز علمی تدوین و همه ظرفیت‌ها و نیازهای استان اصفهان در آن احصاء شده است.

جویا ادامه داد: متقاضیانی که قصد دارند از جزئیات این سند مطلع شوند به سایت محسن رضایی و یا دولت مردم مراجعه و سند را مطالعه کنند.

وی همچنین به برگزاری همایش بزرگ حامیان محسن رضایی در اصفهان خبر داد و گفت: این همایش بعد از نماز مغرب و عشا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فولادشهر برگزار می‌شود و محسن رضایی نیز در این جلسه به صورت ویدئو کنفرانسی سخنرانی خواهد داشت.

منبع : خبرگزاری مهر