سهم ایلام از دهه فجر امسال ۳۲۶ طرح و پروژه است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سعید هژبری عصر روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در دهه فجر امسال ۳۲۶ طرح و پروژه با بیش از ۳ هزار و ۷۹۳ میلیارد تومان اعتبار و اشتغال‌زایی دو هزار ۴۸۹ نفر حین اجرای پروژه و ۳۶۸ نفر به صورت دائم و پایدار افتتاح یا کلنگ‌زنی خواهند […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سعید هژبری عصر روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در دهه فجر امسال ۳۲۶ طرح و پروژه با بیش از ۳ هزار و ۷۹۳ میلیارد تومان اعتبار و اشتغال‌زایی دو هزار ۴۸۹ نفر حین اجرای پروژه و ۳۶۸ نفر به صورت دائم و پایدار افتتاح یا کلنگ‌زنی خواهند شد.
وی افزود: ۲۳۹ طرح و پروژه عمرانی با بیش از یک هزار و ۹۳۰ میلیارد تومان اعتبار و با یک هزار و ۹۵۸ نفر اشتغال‌زایی در حین اجرای پروژه‌ها، افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شوند.
استاندار ایلام گفت: ۵۲ طرح و پروژه عمرانی با اعتبار یک هزار و ۴۲۲ میلیارد تومان و ۵۳۱ نفر اشتغالزایی کلنگ‌زنی می‌شوند.
وی افزود: ۲۵ طرح و پروژه اقتصادی با بیش از ۴۴۰ میلیارد تومان و با اشتغالزایی دائم برای ۳۶۸ نفر افتتاح خواهد شد.
بهرام نیا عنوان کرد: ۱۲پ روژه گازرسانی، ۱۱ طرح و پروژه در حوزه برق‌رسانی؛ ۲۹ پروژه در حوزه ارتباطات؛ ۱۷ فضای آموزشی و ۱۳ فضای ورزشی دانش‌آموزی افتتاح یا کلنگ‌زنی و عملیات اجرایی ۹۰ واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش نیز به اتمام می‌رسد.
وی گفت: بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۶۳ پروژه عمران شهری با اعتبار ۵۷۷ میلیارد تومان و اتمام عملیات اجرایی آسفالت معابر ۶۹ روستا از مهمترین پروژه‌های دهه فجر به شمار می‌آیند.

منبع : مهر