سه تورنمنت خارجی برای آزاد و فرنگی‌کاران مدعی جهانی

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آزاد و فرنگی‌کاران مدعی حضور در رقابتهای جهانی ۲۰۲۱ نروژ چندی پیش در مسابقات جام تختی به میدان رفتند و نخستین مرحله از انتخابی را پشت سر گذاشتند. اما این پایان کار مدعیان جهانی نبود و آنها باید در تورنمنت‌های بین المللی پیش رو نیز حضور یابند. بدین ترتیب محمد […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آزاد و فرنگی‌کاران مدعی حضور در رقابتهای جهانی ۲۰۲۱ نروژ چندی پیش در مسابقات جام تختی به میدان رفتند و نخستین مرحله از انتخابی را پشت سر گذاشتند. اما این پایان کار مدعیان جهانی نبود و آنها باید در تورنمنت‌های بین المللی پیش رو نیز حضور یابند.

بدین ترتیب محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در نظر دارد برخی از گزینه‌های خود را با اعزام به جام وهبی امره ترکیه محک بزند. مسابقاتی که طی روزهای ۲۸ تا ۳۰ خرداد برگزار خواهد شد.

آزادکاران مدعی کشورمان نیز دو تورنمنت بین المللی دیگر را در دستور کار دارند که طی آن غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد قرار است در روسیه و ترکیه دست به محک شاگردان خود بزند. بطوریکه تیم منتخب کشتی آزاد ایران در روزهای ۴ تا ۶ تیرماه در جام علی علی‌اف به میزبانی داغستان روسیه شرکت می‌کنند و سپس برخی دیگر از آزادکاران در تیرماه در جام یاشار دوغو ترکیه حضور خواهند یافت.