سوریه سزاوار صلح است/ ابراز همبستگی کاراکاس با دمشق

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا در جریان دیدار با «محسن بلال» عضو فرماندهی مرکزی حزب بعث سوریه در کاراکاس با ملت و رهبری سوریه ابراز همبستگی کرد. وی در ادامه از تلاش های ملت و رهبری سوریه در مبارزه با تروریسم و برقراری امنیت […]

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا در جریان دیدار با «محسن بلال» عضو فرماندهی مرکزی حزب بعث سوریه در کاراکاس با ملت و رهبری سوریه ابراز همبستگی کرد.

وی در ادامه از تلاش های ملت و رهبری سوریه در مبارزه با تروریسم و برقراری امنیت و ثبات در این کشور قدردانی کرد.

بلال نیز تاکید کرد که سوریه در روند مبارزات ونزوئلا با امپریالیسم در کنار کاراکاس می ماند، امپریالیسمی که سعی دارد خود را بر جهان تحمیل کند و در این راستا ونزوئلا و کوبا تحت محاصره اقتصادی، تجاری و مالی از سوی آمریکا قرار گرفته اند.

وی در ادامه گفت: سوریه در خط مقدم نبرد با اشغالگران آمریکایی قرار دارد، اشغالگرانی که منابع و ثروتهای سوریه را به تاراج می برند و به دنبال ایجاد هرج و مرج و آشوب در سوریه هستند اما ملت و ارتش سوریه با حمایت دوستان و برادران خود در برابر سلطه آمریکا و تروریسمی که ساخته و پرداخته واشنگتن است ایستادگی می کند.