سوپر لیگ روسیه تنها جام باقی مانده برای ولادیمیر آلکنو

سوپرلیگ روسیه آخرین فرصت آلکنو برای تصاحب کسب عنوان با تیم زنیت کازان روسیه خواهد بود. به گزارش سردبیر پرس، سایت ورزش روسیه در خصوص تیم زنیت کازان با هدایت ولادیمیر آلکنو سرمربی جدید والیبال ایران نوشت: ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم زنیت کازان، در ماه فوریه رسما اعلام کرد که پس از پایان فصل جاری بدون توجه […]

سوپرلیگ روسیه آخرین فرصت آلکنو برای تصاحب کسب عنوان با تیم زنیت کازان روسیه خواهد بود.
به گزارش سردبیر پرس، سایت ورزش روسیه در خصوص تیم زنیت کازان با هدایت ولادیمیر آلکنو سرمربی جدید والیبال ایران نوشت: ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم زنیت کازان، در ماه فوریه رسما اعلام کرد که پس از پایان فصل جاری بدون توجه به نتایج نهایی پست خود را ترک خواهد کرد. این متخصص ۵۴ ساله پس از یک فصل باشگاهی و کار کوتاه مدت با تیم ملی ایران در المپیک توکیو، قصد دارد خود را بازنشسته کند.

آلکنو در سال ۲۰۰۸ هدایت زنیت کازان را برعهده گرفت و دوران طلایی تیم با نام او همراه است. در سال های اخیر موفقیت های تیم زنیت کازان افت چشم گیری داشت و حتی آلکنو اعتراف کرده بود که از فشار روانی خسته شده است. این فشار روانی به گونه ای بود که در مقطعی تیم زنیت کازان از ۸ مسابقه ۷ بازی را از دست داده و شکست خورده بود. اما شاگردان آلکنو از بحران خارج شدند و توانستند به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنند.

زنیت کازان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا از زاکسا کوژله شکست خورد و از صعود به فینال بازماند. حالا سوپرجام روسیه تنها جام باقی مانده در این فصل برای زنیت است.

این رسانه روسی معتقد است که این مربی می خواهد زنیت را به خوبی ترک کند و حداقل زنیت بین چهار تیم برتر خواهد آمد.

به گزارش سردبیر پرس، قرار است آلکنو به زودی در تمرینات تیم ملی والیبال حاضر شود و به نظر می رسد بعد از ناکامی در جام روسیه و لیگ قهرمانان اروپا، سوپر لیگ روسیه آخرین فرصت برای تصاحب کسب یک عنوان در این فصل برای او محسوب می شود.

انتهای پیام