سپاهان می‌تواند فصل خوبی رقم بزند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهدی پاشازاده، پس از شکست چهار یک صفر تیمش برابر سپاهان در یک بازی دوستانه اظهار داشت: در نیمه اول این بازی خوب نبودیم. تنها ۱۰ روز است که تمرینات پرفشار خود را آغاز کردیم و دو هفته دیگر باید در شرایط مسابقه باشیم. وی ادامه داد: از پیشنهاد سپاهان […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهدی پاشازاده، پس از شکست چهار یک صفر تیمش برابر سپاهان در یک بازی دوستانه اظهار داشت: در نیمه اول این بازی خوب نبودیم. تنها ۱۰ روز است که تمرینات پرفشار خود را آغاز کردیم و دو هفته دیگر باید در شرایط مسابقه باشیم.
وی ادامه داد: از پیشنهاد سپاهان برای برگزاری بازی دوستانه استقبال کردیم تا تیم ما محک جدی بخورد. در نیمه دوم این بازی با تغییراتی که دادیم، نبض بازی را در دست گرفتیم و عملکرد بهتری داشتیم.
سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه درباره شرایط بازیکنان تیم خوشه طلایی گفت: حدود ۱۰ نفر از این بازیکنان پیش از این نیز با من کار کرده‌اند و عملکرد خوبی داشته‌اند. در هفته‌های آتی با برگزاری تمرینات بیشتر شرایط خوبی در تیم فراهم خواهد شد.
پاشازاده با اشاره به شرایط تیم سپاهان تاکید کرد: سپاهان تیم خوبی است، اما بازی دوستانه جلوی تیم لیگ یکی را نمی‌توان با بازی‌های لیگ برتر مقایسه کرد. سپاهان بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد و با مدیریت خوب ساکت می‌تواند نتایج خوبی بگیرد.

منبع : خبرگزاری مهر