سپاه الغدیر با ۲۷ اکیپ به کمک نیروی انتظامی یزد آمد

سردار حسین زارع کمالی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به آمار بالای تصادفات جاده ای در تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ و وارد آمدن خسارات جانی و مالی به مسافران اظهار داشت: به درخواست کمیته حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد و در راستای کمک به کاهش آمار تصادفات، سپاه الغدیر […]

سردار حسین زارع کمالی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به آمار بالای تصادفات جاده ای در تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ و وارد آمدن خسارات جانی و مالی به مسافران اظهار داشت: به درخواست کمیته حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر استان یزد و در راستای کمک به کاهش آمار تصادفات، سپاه الغدیر استان یزد به کمک نیروی انتظامی آمد.
وی عنوان کرد: در راستای این طرح، ۲۷ اکیپ متشکل از ۱۰۰ نیروی بسیجی در سراسر استان در کنار پلیس قرار گرفته اند و به مردم خدمات رسانی می کنند.
زارع کمالی بیان کرد: تصادف یکی از تلخ ترین خاطرات سفر است و تلاش سپاه الغدیر و نیروی انتظامی، کمک به کاهش آمار تصادفات به ویژه تصادفات منجر به فوت است.
جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد اظهار امیدواری کرد: با همکاری نیروهای بسیج و پلیس و همدلی و همکاری مردم و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، شاهد کاهش چشمگیر تصادفات در سفرهای نوروزی باشیم.

منبع : مهر نیوز