سپاه پاسداران تبلور اراده ملی در همه بخش ها است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، در پی اقدام ضد ایرانی و خلاف قانون پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست آنچه که سازمان‌های تروریستی نامیدن است، ظهر سه شنبه استاندار استان مرکزی به همراه معاونین استانداری، با حضور در دفتر ستاد فرماندهی سپاه حضرت روح الله استان مرکزی ضمن محکومیت […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، در پی اقدام ضد ایرانی و خلاف قانون پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست آنچه که سازمان‌های تروریستی نامیدن است، ظهر سه شنبه استاندار استان مرکزی به همراه معاونین استانداری، با حضور در دفتر ستاد فرماندهی سپاه حضرت روح الله استان مرکزی ضمن محکومیت شدید این اقدام خائنانه و تجدید بیعت با آرمان‌های مقدس سپاه حمایت خود از این نهاد مردمی و انقلابی را اعلام کردند.
سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ضمن تقدیر و تشکر از مواضع قاطعانه و ارزشمند مسئولین، گروه‌ها و اقشار مختلف مردم خصوصاً استاندار در طی چند روز گذشته اظهار داشت: سپاه پاسداران عاشق مردم و ولایت و تبلور اراده ملی در همه بخش‌ها و حرکت‌ها است و سپاه با تکیه بر ولایت و مردم و با روحیه جهادی و انقلابی شتابنده در راستای آرمان‌های انقلاب گام برمی‌دارد.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه سپاه خادم و نوکر مردم است، گفت: سپاه تمام قد برای رفع مشکلات مردم، تأمین امنیت کشور و خدمت به ملت ایران مجاهدانه تلاش می‌کند.
کریمی با بیان اینکه سپاه همواره در کنار مردم است، گفت: دشمنان با اینگونه اقدامات سیاسی نمی‌توانند رابطه میان سپاه و مردم را خراب کنند.
وی افزود: اقدام وقیحانه پارلمان درمانده اروپا که بعد از شکست سنگین در جنگ ترکیبی علیه ملت ایران رقم می‌خورد اقدامی مضحک و این اقدام خائنانه نمایانگر حقانیت نهاد مقدس و مردمی سپاه پاسداران و حرکت‌های سپاه در دفاع و پاسداری از امنیت و ارزش‌های اسلامی است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: دشمنان با تروریست خواندن سپاه پاسداران که یک اقدام کاملاً غیرقانونی و مقابله با استقلال و حاکمیت کشور است بار دیگر دچار خطای شدید محاسباتی خواهند شد چراکه آنها درک صحیحی از نفوذ سپاه در قلوب مردم ایران و امت اسلام ندارند و این اقدام قطعاً عزم و اراده ملت ایران در دفاع از آرمان‌های مقدس سپاه دوچندان خواهد کرد.
وی بیان کرد: امروز دشمنان به جهت اینکه مهمترین عامل شکست نقشه‌های خود در منطقه برای دولت سازی را سپاه پاسداران می‌دانند و لذا پارلمان اروپا امروز از سپاه و اقتدار روز افزون آن و از همه مهم‌تر محبوبیت این نهاد مردمی در بین ملت‌ها و حتی در قلب اروپا عصبانی است.
کریمی خاطر نشان کرد: اقدام اخیر پارلمان اروپا نشان از اوج استیصال و ضعف غربی‌ها در مقابله با فرزندان راستین امام خمینی (ره) در سپاه پاسداران است و این اقدامات به ما فرصت می‌دهد تا در برابر دشمنان مقتدرانه‌تر و قوی‌تر عمل کنیم.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پایان از استاندار مرکزی، معاونین برای حمایت از سپاه تقدیر کرد.