سکوت استکبار در برابر جنایت ها در غزه مایه سرمشاری است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ اکبر نوروزی صبح شنبه در آئین تجمع مردم مهاباد علیه کودک کشی رژیم صهیونیستی در نوار غزه اظهار کرد: امروزه جنایت‌های بی حد و مرز رژیم غاصب صهیونیستی به درجه‌ای رسیده که مردمان همان کشورهای غربی نیز خواهان توقف این کشتار ظالمانه هستند. وی ادامه داد: طی ۴۰ روزه […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ اکبر نوروزی صبح شنبه در آئین تجمع مردم مهاباد علیه کودک کشی رژیم صهیونیستی در نوار غزه اظهار کرد: امروزه جنایت‌های بی حد و مرز رژیم غاصب صهیونیستی به درجه‌ای رسیده که مردمان همان کشورهای غربی نیز خواهان توقف این کشتار ظالمانه هستند.
وی ادامه داد: طی ۴۰ روزه گذشته صدای مقاومت و ایثار برگرفته از مکتب امام خمینی (ره) در غزه به سراسر دنیا مخابره شد و همگان مظلومیت مردم فلسطین در این جنگ نابرابر را مشاهده کردند.
فرمانده سپاه مهاباد اضافه کرد: مردم بی دفاع و بدون تجهیزات جنگی غزه تنها با دستان خالی و با ایمان و از خودگذشتگی محکم ایستاده و این مقاومت همچنان ادامه دارد.
سرهنگ نوروزی با بیان اینکه امروز شهروندان ولایت مدار مهابادی برای اعلام انزجار از اقدامات کودک کشی رژیم غاصب صهیونیستی جمع شده‌اند، افزود: نفرین بر حکومت، جوامع و افرادی که در هر جایگاهی این جنایت‌ها را می‌بینند و در مقابل آن سکوت کرده‌اند.
وی گفت: بدون شک ناتوانی و زبونی رژیم غاصب صهیونیستی در مقابله با جبهه مقاومت و روی آوردن آن به کشتار مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین با ابزار آلات جنگی پیشرفته، صفحه دیگری بر کتاب قطور جنایات و وحشیگری صهیونیست‌ها خواهد افزود.
شرکت‌کنندگان در این تجمع مردمی با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» انزجار و محکومیت جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی اعلام و با قید فوریت خواستار پایان محاصره غزه شدند.
در پایان این تجمع، شرکت کنندگان پرچم‌های استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی را با سردادن «الله اکبر» به آتش کشیدند.

منبع : مهر نیوز