سی‌امین دوره مسابقات قرآن و عترت بسیج در سنندج برگزار شد

رئوف سعیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار داشت: مرحله استانی سی‌امین دوره مسابقات قرآن و عترت بسیج با حضور ۱۵۰ نفر از افراد برتر در مرحله شهرستانی در شهر سنندج برگزار شد. وی افزود: از تعداد ۱۵۰ نفر شرکت کننده، ۷۰ نفر در بخش بانوان و ۸۰ نفر در بخش آقایان حضور دارند […]

رئوف سعیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار داشت: مرحله استانی سی‌امین دوره مسابقات قرآن و عترت بسیج با حضور ۱۵۰ نفر از افراد برتر در مرحله شهرستانی در شهر سنندج برگزار شد.
وی افزود: از تعداد ۱۵۰ نفر شرکت کننده، ۷۰ نفر در بخش بانوان و ۸۰ نفر در بخش آقایان حضور دارند و به رقابت می‌پردازند.
مدیر دارالقرآن بسیج استان کردستان به رشته‌های قرآنی این مسابقات اشاره کرد و بیان داشت: سی‌امین دوره مسابقات قرآن و عترت بسیج در ۱۴ رشته برگزار می‌شود.
وی تاکید کرد: افراد شرکت کننده در این مسابقات در رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ (پنج جز، ۱۰ جز، ۱۵ جز و ۳۰ جز)، حفظ مفاهیم سوره ملک، مفاهیم قرآن، اذان، حکمت نهج‌البلاغه و دعاخوانی صحیفه سجادیه به رقابت خواهند پرداخت.
سعیدیان داوران این دوره از مسابقات را معرفی کرد و یادآور شد: بیان شاه‌کرمی، فاطمه رضایی و زهرا منبری در بخش بانوان و ماموستا ماجد تابه‌زر، جبار زندسلیمی، مهدی احمدوند در بخش آقایان سی‌امین دوره مسابقات قرآن بسیج را داوری می‌کنند.
وی اضافه کرد: مرحله استانی سی‌امین دوره مسابقات قرآن کریم و عترت بسیج در دو رده سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال برگزار می‌شود.
مدیر دارالقرآن بسیج استان کردستان خاطر نشان کرد: نفرات برگزیده مرحله استانی سی‌امین دوره مسابقات قرآن کریم و عترت بسیج به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

منبع : مهر نیوز