سیگنالهای مثبتی درباره انحلال پارلمان دریافت کرده‌ایم/تداوم تحصن

به گزارش سردبیر پرس به نقل از بغداد الیوم، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر، تاکید کرد که پاسخ‌های مثبتی در خصوص انحلال پارلمان عراق دریافت کرده است. وی در توئیتی گفت که پاسخ‌های مثبتی درخصوص انحلال پارلمان و واکنش‌های مثبتی از سوی مردم، عشائر، دانشگاهیان، جامعه مدنی، خطیبان، علمای حوزه علمیه و برخی سران سیاسی […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از بغداد الیوم، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر، تاکید کرد که پاسخ‌های مثبتی در خصوص انحلال پارلمان عراق دریافت کرده است.
وی در توئیتی گفت که پاسخ‌های مثبتی درخصوص انحلال پارلمان و واکنش‌های مثبتی از سوی مردم، عشائر، دانشگاهیان، جامعه مدنی، خطیبان، علمای حوزه علمیه و برخی سران سیاسی کُرد، سنی و همچنین شیعه دریافت کرده است.
وی پس از تقدیر از آنها، خواستار موضعی جدی برای نجات عراق از فساد و وابستگی و اصلاح روند فرایند سیاسی شد.
مقتدی صدر همه را به اتحاد و اقدامات جدی و حقیقی و دوری از گفتگوهای بی فایده فراخواند و گفت که عراق به عمل و نه حرف نیاز دارد.
رهبر جریان صدر افزود که مردم به دنبال اصلاحات حقیقی هستند که آنها را از رنجی که دیگر صبر بر آن پسندیده نیست، برهاند.
وی گفت که همه بدانند انقلابیون به انقلاب خود تا تحقق خواسته‌هایشان ادامه می‌دهند و هرگز عقب نشینی نخواهند کرد چرا که تنها و آخرین فرصت آنهاست.
صدر از طرفداران این جریان خواست تا تحقق مطالبات خود به تحصن ادامه دهند و گفت که او همراه آنها می‌ماند.
وی انحلال پارلمان را خواسته مردم، سیاسیون و نخبگان دانست که چاره‌ای جز آن وجود ندارد و گفت که فاسدان باید هر کجا هستند ساکت بمانند.

منبع : مهر نیوز