شامپوهای هروئین از فرودگاه رد نشد

به گزارش سردبیر پرس، سردار محسن عقیلی گفت: ماموران پلیس فرودگاه بندرعباس حین پایش مسافرانی که قصد خروج از کشور را داشتند، به بار همراه یک نفر از مسافران در خصوص جاسازی مواد مخدر مشکوک شده و نسبت به بررسی آن اقدام کردند. وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر فرودگاه بندرعباس با بهره‌گیری از […]

به گزارش سردبیر پرس، سردار محسن عقیلی گفت: ماموران پلیس فرودگاه بندرعباس حین پایش مسافرانی که قصد خروج از کشور را داشتند، به بار همراه یک نفر از مسافران در خصوص جاسازی مواد مخدر مشکوک شده و نسبت به بررسی آن اقدام کردند.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر فرودگاه بندرعباس با بهره‌گیری از تجهیزات کمک بازرسی در بررسی از چمدان این فرد شش عدد بطری شامپو را که مواد مخدر از نوع هروئین به صورت ماهرانه در آن جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند. همچنین فرد متخلف نیز دستگیر شده و به مقر انتظامی منتقل شد. این فرد در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد.
بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس، فرمانده پلیس فرودگاه های کشور در پایان ضمن هشدار به قاچاقچیان مواد مخدر و اجرای بدون ‌اغماض قوانین گفت: پرونده در خصوص متهم تشکیل و به همراه مواد کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.