«شاکرنژاد» میهمان مردم شهر بام می شود

ابراهیم محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به اهمیت ارتقا فرهنگ قرآن و تلاوت در سطح جامعه اظهار کرد: شهرستان بام و صفی آباد در خراسان شمالی از جمله مناطق مهم در عرصه برگزاری کرسی‌های تلاوت است که با همکاری مردم این برنامه‌ها به صورت پرشور برگزار می‌شود. فرماندار شهرستان بام و […]

ابراهیم محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به اهمیت ارتقا فرهنگ قرآن و تلاوت در سطح جامعه اظهار کرد: شهرستان بام و صفی آباد در خراسان شمالی از جمله مناطق مهم در عرصه برگزاری کرسی‌های تلاوت است که با همکاری مردم این برنامه‌ها به صورت پرشور برگزار می‌شود.
فرماندار شهرستان بام و صفی آباد از استقبال مردمی نسبت به برنامه‌های قرآنی خبر داد و گفت: این برنامه‌ها همواره از سوی مردم این شهرستان مردم توجه و استقبال خوبی قرار می‌گیرد.
وی همچنین به برگزاری کرسی تلاوت همزمان با هفته بسیج در شهر بام خبر داد و گفت: همزمان با هفته بسیج و در روز چهارشنبه، ۱ آذرماه کرسی تلاوت با حضور قاری برجسته کشور، حمید شاکر نژاد در شهر بام برگزار می‌شود.
محمدی خاطرنشان کرد: این کرسی تلاوت همزمان با نماز مغرب و عشا و در محل مسجد جامع بام با کمک و همیاری مردم و محافل قرآنی برپا می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر