شدیدترین حمله موشکی حماس به تل‌ آویو

شاخه نظامی حماس در پاسخ به جنایات ارتش صهیونیستی، تل‌آویو را هدف شدیدترین حمله موشکی خود از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» قرار داد.   به گزارش ایسنا، گردان‌های عزالدین القسام، (شاخه نظامی حماس) دوشنبه شب تل‌آویو و برخی دیگر از شهرک‌های فلسطین اشغالی از جمله اسدود و عسقلان را هدف حملات راکتی و موشکی خود […]

شاخه نظامی حماس در پاسخ به جنایات ارتش صهیونیستی، تل‌آویو را هدف شدیدترین حمله موشکی خود از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» قرار داد.
 
به گزارش ایسنا، گردان‌های عزالدین القسام، (شاخه نظامی حماس) دوشنبه شب تل‌آویو و برخی دیگر از شهرک‌های فلسطین اشغالی از جمله اسدود و عسقلان را هدف حملات راکتی و موشکی خود قرار داد.
 
در همین حال، منابع عبری زبان گزارش دادند، موشک‌های القسام به شهرک ریشون لتسیون و فرودگاه بین‌المللی بن‌گوریون رسیده است.
 
بر اساس این گزارش، صدای انفجارهای مهیبی در بخش‌های وسیعی از مرکز فلسطین اشغالی از جمله تل آویو شنیده شده است و بنا به اذعان منابع عبری، چندین موشک به تل آویو اصابت کرده است.
 
پایگاه خبری عبری زبان «کود کود» اعلام کرد که این حمله موشکی القسام به تل آویو، شدیدترین حمله به این شهر از آغاز نبرد طوفان الاقصی در هفتم اکتبر بوده است.
 
ادامه شلیک موشک از غزه به سوی تل‌آویو به خودی خود شکستی دیگر در پرونده عملیات زمینی ارتش اشغالگر در باریکه غزه است.