شرور تحت تعقیب در شیراز دستگیر شد

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ عبدالرضا ضربت اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان شیراز پس از دریافت دستور و حکم قضائی از شعبه ۵ احکام کیفری شیراز مبنی بر دستگیری یک متهم تحت تعقیب محکوم به آدم ربایی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند. وی تصریح کرد: تحقیقات پلیس برای دستگیری این […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ عبدالرضا ضربت اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان شیراز پس از دریافت دستور و حکم قضائی از شعبه ۵ احکام کیفری شیراز مبنی بر دستگیری یک متهم تحت تعقیب محکوم به آدم ربایی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی تصریح کرد: تحقیقات پلیس برای دستگیری این متهم ۳۴ ساله تحت تعقیب که سال گذشته اقدام به ربودن یک نوجوان ۱۵ ساله کرده بود، ادامه داشت تا اینکه چند روز قبل سرنخ هایی از تردد مجدد این شرور در سطح شهرستان شیراز به دست آمد.
سرهنگ ضربت بیان کرد: سرانجام مأموران، با تلاش شبانه روزی و انجام یک سری اقدامات پلیسی، مخفیگاه متهم را در یکی از محله های شهرستان شیراز شناسایی و وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان شیراز در پایان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مجرمانه و غیر قانونی افراد فرصت طلب، در اسرع وقت از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

منبع : مهر نیوز