شرکت‌های خودروسازی اموال مردم را تاراج کردند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید مرتضی حسینی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: برخی از شرکت‌های خودروسازی مانند آریا اورست ماشین (کرمان)، مدیران خودرو و نگین خودرو از مردم برای ثبت نام خودرو پول‌های زیادی گرفتند، اما به تعهدات خود عمل نمی‌کنند. وی بیان کرد: هزاران نفر به امید […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید مرتضی حسینی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: برخی از شرکت‌های خودروسازی مانند آریا اورست ماشین (کرمان)، مدیران خودرو و نگین خودرو از مردم برای ثبت نام خودرو پول‌های زیادی گرفتند، اما به تعهدات خود عمل نمی‌کنند.
وی بیان کرد: هزاران نفر به امید دریافت خودرو، پول به حساب شرکت‌های خودروسازی واریز کردند، اما شرکت‌های خودروسازی پاسخگوی مردم و ثبت‌نام کنندگان نیستند. این شرکت‌ها نه تنها خودرو را به مردم به موقع تحویل ندادند، بلکه دائماً تقاضای پول و هزینه اضافه می‌کنند.
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزارت صمت و نهادهای نظارتی باید به این موضوع ورود کنند، چرا که اموال بسیاری از مردم توسط این شرکت‌های خودروسازی به تاراج رفته است.

منبع : خبرگزاری مهر