شرکت‌های دانش‌بنیان‌ راهی نمایشگاه تجهیزات پزشکی ازبکستان می‌شوند

عکس تزئینی و آرشیوی است نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی ازبکستان (UZMEDEXPO 2023)، از روز چهارشنبه ۲۹ شهریور ماه به مدت سه روز در تاشکند برگزار می‌شود و شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در این حوزه در قالب یک پاویون اختصاصی، جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود را در معرض دید مخاطبان قرار خواهند داد. به گزارش سردبیر پرس، در […]

عکس تزئینی و آرشیوی است

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی ازبکستان (UZMEDEXPO 2023)، از روز چهارشنبه ۲۹ شهریور ماه به مدت سه روز در تاشکند برگزار می‌شود و شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در این حوزه در قالب یک پاویون اختصاصی، جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود را در معرض دید مخاطبان قرار خواهند داد.

به گزارش سردبیر پرس، در این پاویون که با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا خواهد شد، ۱۲ شرکت دانش‌بنیان، دستاوردها و توانمندی‌های خود در حوزه سلامت، مهندسی پزشکی، تجهیزات پزشکی و داروسازی را به نمایش می‌گذارند.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.
انتهای پیام

منبع : ایسنا