شعار سال باید از سربرگ ادارات به عرصه عمل انتقال یابد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، رضا لعلی ظهر چهارشنبه در نشست ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان بناب با اشاره به نام گذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری بنام «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» اظهار کرد: نباید به استفاده از شعار سال در سربرگ نامه‌های اداری بسنده کنیم، بلکه تمام ظرفیت نهادها و ادارات […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، رضا لعلی ظهر چهارشنبه در نشست ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان بناب با اشاره به نام گذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری بنام «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» اظهار کرد: نباید به استفاده از شعار سال در سربرگ نامه‌های اداری بسنده کنیم، بلکه تمام ظرفیت نهادها و ادارات باید در جهت اجرای عملی شعار سال بسیج شوند.
وی با اشاره به ظرفیت‌های تاریخی و طبیعی شهرستان بناب تصریح کرد: ظرفیت‌های طبیعی، تاریخی و گردشگری بناب می‌تواند در تحقق شعار سال قدم‌های ارزنده‌ای بردارد و قطعاً برای تحقق رونق و بهره برداری از آن به حضور فعال شرکت‌های دانش بنیان نیاز داریم، در حالی که فرصت‌های گردشگری شهرستان بناب مورد کم توجهی و بی مهری متولیان امر واقع شده و انتظار می‌رود متولیان امر در عملکرد خود تجدیدنظر نمایند.
نماینده عالی دولت در شهرستان بناب با انتقاد از کم کاری‌ها و عدم انجام وظیفه توسط برخی مسئولین در خصوص استقبال از سفرهای نوروزی و مسافران افزود: ورودی‌های شهر به عنوان ویترین شهر است که مورد کم لطفی واقع شده است، لذا مسئولان شهر اگر نتوانستند ویترین زیبایی در ورودی‌های شهر ایجاد کنند، قطعاً موفق عمل نکرده‌اند.
لعلی گفت: من شخصاً از مردم شهرستان بناب بخاطر کوتاهی‌ها، نواقصات و کم کاری‌های صورت گرفته در استقبال از مسافران نوروزی عذرخواهی می‌کنم.
وی با تاکید بر ضرورت توسعه متوازن در شهرستان بناب افزود: شهرستان بناب در طی سال‌های اخیر پیشرفت خوبی در حوزه صنعت داشته اما در بخش‌هایی از جمله گردشگری علیرغم پتانسیل‌های بالقوه دارای ضعف‌های عمده‌ای است.
وی تصریح کرد: در سال جدید باید تمام تلاش‌های خود را برای حل مشکلات بخش تولید به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری اختصاص دهیم.

منبع : مهر نیوز