شعار «ما می توانیم» به «ما توانستیم» تبدیل شد/دشمن زمین گیر است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح پنج شنبه در دیدار با رئیس بسیج سازندگی کشور با اشاره به اینکه دشمن در برنامه‌های تبلیغاتی بسیار مهارت دارد، بیان کرد: دشمن می‌داند اگر انقلاب اسلامی به هدف خود برسد، به رسوایی کشیده می‌شوند. نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: در ۴۳ سال […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح پنج شنبه در دیدار با رئیس بسیج سازندگی کشور با اشاره به اینکه دشمن در برنامه‌های تبلیغاتی بسیار مهارت دارد، بیان کرد: دشمن می‌داند اگر انقلاب اسلامی به هدف خود برسد، به رسوایی کشیده می‌شوند.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: در ۴۳ سال گذشته دشمن هر روز علیه ایران و انقلاب اسلامی ما فتنه افکنی کرده است ولی در نهایت خودشان شکست خوردند.
عبادی با اشاره به اینکه خوشبختانه و با افتخار امروز از «ما می‌توانیم» به «ما توانستیم» رسیده‌ایم، اظهار کرد: مکتب ما مکتب کار و تلاش است و این مهم هم در آیات قرآن کریم و هم در سیره و روش اهل بیت (ع) مورد تأکید قرار گرفته است.
وی بیان کرد: در تاریخ اشاره شده که امیرالمؤمنین علی (ع) حتی در هوای بسیار گرم کار کشاورزی می‌کردند و چاه‌ها و قنات‌های بسیاری را حفر و در نهایت این قنات‌ها را وقف نیازمندان و محرومان می‌نمودند.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه کار گروه‌های جهادی بیش از اقدامات عمرانی فعالیت فرهنگی و بیان حقیقت دین در عمل است، ادامه داد: فرهنگ بسیج و جهاد در همه عرصه‌ها حضور داشته و گره‌گشایی کرده است.
عبادی با اشاره به اینکه جوانان اگر لذت خدمت جهادی را درک کنند، از آن جدا نمی‌شوند، گفت: در فرهنگ دینی کار و گره گشایی از امور مردم از بهترین عبادات است که این مهم را در لبخند روستاییان با حضور گروه‌های جهادی می‌توان دید.
وی یادآور شد: دشمن تلاش‌های بسیاری برای منصرف کردن مردم ما از آرمان‌های انقلاب اسلامی کرده است ولی دشمن را زمین گیر کرده‌ایم.