شعبه سه تامین اجتماعی اردبیل افتتاح می‌شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، میرهاشم موسوی بعدازظهر جمعه در جلسه با استاندار اردبیل اظهار کرد: شعبه سه تأمین اجتماعی شهر اردبیل در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید و همچنین درمانگاه شماره ۲ نیز در صورت رفع مشکل سند زمین احداث خواهد شد. وی افزود: وظیفه ما است که به تبع […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، میرهاشم موسوی بعدازظهر جمعه در جلسه با استاندار اردبیل اظهار کرد: شعبه سه تأمین اجتماعی شهر اردبیل در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید و همچنین درمانگاه شماره ۲ نیز در صورت رفع مشکل سند زمین احداث خواهد شد.
وی افزود: وظیفه ما است که به تبع سیاست دولت و روحیه شخص رئیس جمهور به عنوان دستگاه خدمات‌رسان با سفر به مناطق مختلف کشور و سرکشی از طرح‌ها و پروژه‌های متعدد به صورت میدانی ارتقای خدمت‌رسانی را در حوزه تأمین اجتماعی زمینه‌ساز شویم.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بیان کرد: ۷۲ درصد مردم تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار دارند که در یکسال اخیر افزایش یک میلیون نفری بیمه‌شدگان را شهد بوده ایم و همچنین با وجود شرایط کرونایی و تحریم‌ها کار ارزشمندی در سازمان انجام شده و ما موفق شدیم عمده بدهی‌های سازمان را پرداخت و به دوره استقراض از بانک پایان دهیم.
موسوی توسعه و ارتقا بیمارستان ارس پارس آباد اشاره کرد و گفت: برای توسعه بیمارستان ارس پارس آباد نیاز است شعبه تأمین اجتماعی که در مجاورت این بیمارستان قرار دارد تخلیه و به جای دیگر انتقال یابد که در این مورد تصمیمات لازم اتخاذ شد.
وی افزود: با تخصیص ۳۰ میلیارد ریال اعتبار اولیه و تأمین زمین مورد نیاز کلنگ احداث درمانگاه گرمی نیز در آینده نزدیک به زمین خواهد شد که با آغاز عملیات اجرایی درمانگاه گرمی مشکلی در تأمین اعتبار برای احداث و تجهیزات مورد نیاز برای این درمانگاه وجود ندارد.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: ما تلاش می‌کنیم تا در خدمت بیمه‌شدگان و جامعه هدف باشیم و قطعاً ارائه خدمات در این حوزه با قوت بیشتری ادامه پیدا کند.