«شفافیت»نامزدهای انتخاباتی باعث حضور حداکثری می شود

فرشته سنجیده در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: هر چقدر شفافیت نامزدهای انتخاباتی در دید مردم بیشتر قرار بگیرد، قطعاً در انتخاب شایستگان بسیار تأثیرگذار خواهد بود. وی ادامه داد: شفافیت و روراستی با مردم باعث اعتماد بیشتر مردم نسبت به مسئولان و منتخبین آنها و در امیدواری به آینده‌ای روشن نیز تأثیرگذار […]

فرشته سنجیده در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: هر چقدر شفافیت نامزدهای انتخاباتی در دید مردم بیشتر قرار بگیرد، قطعاً در انتخاب شایستگان بسیار تأثیرگذار خواهد بود.
وی ادامه داد: شفافیت و روراستی با مردم باعث اعتماد بیشتر مردم نسبت به مسئولان و منتخبین آنها و در امیدواری به آینده‌ای روشن نیز تأثیرگذار خواهد بود و رغبت مردم برای انتخابی درست را بیشتر می‌کند.
سنجیده اظهار کرد: شفافیت وضعیت نامزدها برای مردم، می‌تواند عامل بسیار مهم در تعهد اخلاقی منتخبان به مردم باشد و همچنین در حضور حداکثری مردم نیز تأثیرگذار خواهد بود.
وی گفت: این ثبت شفافیت می‌تواند وضعیت مالی منتخبین را قبل و بعد از انتخاب را نیز در پیشگاه قضاوت مردم قرار دهد.
وی افزود: نامزدهایی که به طور کامل و بدون هیچ پرده پوشی اقدام به معرفی خود در همه زمینه‌ها می‌کنند، حسن نیت خود را برای خدمت به مردم نشان می‌دهند.
این فعال رسانه‌ای افزود: اقدام سردبیر پرس در چالش «ازما» گرچه در آغاز راه است اما بدون شک در دوره‌های آینده می‌تواند تأثیرات بیشتری را بر فضای انتخابات و انتخاب آگاهانه بگذارد.

منبع : مهر