شمارش معکوس برای اعلام پایان بستری های کرونایی در گیلان آغاز شد

فردین مهرابیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به آخرین آمارهای کرونایی در استان گیلان، اظهار کرد: در حال حاضر آمار بیماران کرونایی بستری در استان گیلان به پایین‌ترین تعداد خود از آغاز شیوع کرونا تاکنون رسیده است. وی با بیان اینکه در مجموع ۱۳ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند، […]

فردین مهرابیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به آخرین آمارهای کرونایی در استان گیلان، اظهار کرد: در حال حاضر آمار بیماران کرونایی بستری در استان گیلان به پایین‌ترین تعداد خود از آغاز شیوع کرونا تاکنون رسیده است.
وی با بیان اینکه در مجموع ۱۳ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند، گفت: در شبانه روز گذشته هفت بیمار کرونایی پذیرش و بستری شدند.
مهرابیان با تأکید بر پرهیز از هرگونه عادی انگاری و بی توجهی به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی با وجود روند کاهش کرونا، گفت: هم اکنون تنها یک بیمار بد حال در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بوده که در شبانه روز گذشته به این بخش منتقل شده است.
وی با اشاره به اینکه ۱۴ شهرستان گیلان در وضعیت آبی قرار دارد، افزود: با توجه به نقش واکسیناسیون در کاهش کرونا از همه شهروندان درخواست می‌شود تا نوبت‌های واکسیناسیون خود را تکمیل کنند.

منبع : خبرگزاری مهر