شمار شهدای فلسطینی به ۲۴۸ تن افزایش یافت

به گزارش سردبیر پرس، وزارت بهداشت نوار غزه در تازه‌ترین گزارش‌ها از تعداد شهدا و مجروحان در نوار غزه در پی حملات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی، از افزایش شمار کشته شدگان فلسطینی به ۲۴۸ نفر خبر داد. در این گزارش همچنین اشاره شده است که از میان این ۲۴۸ شهید، ۶۶ کودک و ۳۹ زن […]

به گزارش سردبیر پرس، وزارت بهداشت نوار غزه در تازه‌ترین گزارش‌ها از تعداد شهدا و مجروحان در نوار غزه در پی حملات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی، از افزایش شمار کشته شدگان فلسطینی به ۲۴۸ نفر خبر داد.

در این گزارش همچنین اشاره شده است که از میان این ۲۴۸ شهید، ۶۶ کودک و ۳۹ زن و ۱۷ فلسطینی سالخورده در حملات هوایی ارتش رژیم اشغالگر شهید شده‌اند.

گفتنی است که ۱۹۴۸ تن نیز در سطوح مختلف آسیب دیده‌اند.

همزمان با اعلام این خبر کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از رئیس سابق سازمان اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل (شاباک) گزارش داد: «سخت است که بگوییم ما پیروز شده‌ایم. حماس با پرتاب مستمر و طولانی مدت بمب و موشک به سوی اسرائیل (اراضی اشغالی) دستاورد بزرگی را محقق ساخت».

علاوه بر این، منابع خبری از سفر قریب الوقوع یک هیأت امنیتی مصری به فلسطین اشغالی به منظور تثبیت آتش بس میان غزه و تل آویو خبر دادند.