شناسایی ۱۶ بیمار مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری

به گزارش سردبیر پرس، ارسلان خالدی فر با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۷۰ نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۲۹۳ هزار و ۶۷۹ مورد نمونه‌گیری ابتلای کرونا در استان انجام شده است. وی گفت: […]

به گزارش سردبیر پرس، ارسلان خالدی فر با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۷۰ نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۲۹۳ هزار و ۶۷۹ مورد نمونه‌گیری ابتلای کرونا در استان انجام شده است.
وی گفت: هم‌اکنون پنج بیمار با شرایط وخیم در بخش‌های ویژه مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری بستری هستند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های استان را ۱۷ نفر اعلام کرد و افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته روز بدون فوتی کرونا در استان به ثبت رسید که در حال حاضر مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری به هزار و ۸۴۸ نفر است.
خالدی فر عنوان کرد: طی شبانه روز گذشته ۱۶ بیمار مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شده است که از این تعداد سه بیمار در مراکز درمانی استان بستری و تحت درمان قرار گرفته‌اند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر شهرستان‌های «کوهرنگ»، «بن»، «فارسان»، «شهرکرد»، «لردگان» و «خانمیرزا» در حالت زرد کرونایی قرار دارد، مطرح کرد: شهرستان‌های «اردل»، «کیار»، «بروجن» و «سامان» در وضعیت نارنجی ابتلاء به کرونا قرار دارند.

منبع : خبرگزاری مهر