شناسایی ۱۸ بیمار کرونایی جدید در چهارمحال و بختیاری

به گزارش سردبیر پرس، سید راشد جزایری با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۲۵۷ نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۲۶۶ هزار و ۷۷۷ مورد نمونه‌گیری انجام‌شده است. وی گفت: هم‌اکنون پنج بیمار با شرایط […]

به گزارش سردبیر پرس، سید راشد جزایری با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۲۵۷ نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۲۶۶ هزار و ۷۷۷ مورد نمونه‌گیری انجام‌شده است.
وی گفت: هم‌اکنون پنج بیمار با شرایط وخیم در بخش‌های ویژه مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری بستری هستند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۸۷ هزار و ۳۰۲ نفر در استان چهارمحال و بختیاری به این بیماری مبتلا شده‌اند.
جزایری تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های استان را ۲۱ نفر اعلام کرد و افزود: مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری هزار و ۷۶۱ نفر است.
وی عنوان کرد: طی شبانه روز گذشته ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شده است که از این تعداد چهار بیمار در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

منبع : خبرگزاری مهر