شناسایی ۴ بیمار جدید کرونا در خراسان جنوبی/فوتی نداشته ایم

غلامرضا شریف زاده در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۲۸ هزار و ۸۸۸ آزمایش در خراسان‌جنوبی انجام شده که از این تعداد ۸۳ هزار و چهار مورد منفی و ۴۵ هزار و ۸۸۴ مورد مثبت بوده است. وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۸ آزمایش […]

غلامرضا شریف زاده در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۲۸ هزار و ۸۸۸ آزمایش در خراسان‌جنوبی انجام شده که از این تعداد ۸۳ هزار و چهار مورد منفی و ۴۵ هزار و ۸۸۴ مورد مثبت بوده است.
وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۸ آزمایش کرونا در استان انجام شده که از این تعداد چهار مورد مثبت بوده است.
شریف زاده با بیان اینکه از موارد مثبت بیمار دو مورد سرپایی بوده است، ادامه‌داد: در حال حاضر ۲۹ نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های خراسان‌جنوبی بستری هستند که از این تعداد، ابتلای ۱۶ نفر به کرونا اثبات شده است.
وی بیان کرد: همچنین در حال حاضر شش نفر از بیماران کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که حال یک نفر از آنها وخیم است.
دبیر دانشگاهی ستاد پیشگیری و کنترل کرونا در خراسان جنوبی با بیان اینکه خوشبختانه فوتی جدید ناشی از کرونا نداشته‌ایم گفت: مجموع کل فوتی‌های ناشی از ویروس در استان هزار و ۴۴۶ نفر است.
وی با اشاره به آمار واکسیناسیون کرونا بیان کرد: تاکنون یک میلیون و ۳۲ هزار و ۶۶۶ نفر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.
شریف زاده بیان کرد: از این تعداد ۵۸۵ هزار و ۷۹ نفر دز اول، ۵۲۸ هزار و ۳۲۵ نفر دز دوم و ۲۱۹ هزار و ۲۶۲ نفر دز سوم را تزریق کرده‌اند.