شناسایی ۵۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سیدعلیرضا مروجی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۱۷۰ هزار و ۲۱۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۱۱ هزار و ۱۴۲ بیمار حاد تنفسی نیز از […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سیدعلیرضا مروجی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۱۷۰ هزار و ۲۱۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۱۱ هزار و ۱۴۲ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.
وی با اشاره به بستری شدن ۲۸ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته، ادامه داد: ۲۳ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و پنج بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۳۸ و حداکثر سن آنها ۸۹ سال بوده است، ابراز داشت: ۲۳ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و پنج نفر اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۷۷ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۱۵۶ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۲۱ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.
مروجی از بستری ۳۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان کرد: ۳۳ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و شش نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.
وی بیان کرد: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست نداده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۵۲ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۲۳ هزار و ۲۳۶ مورد افزایش یافت.