شناسایی ۸ مورد ابتلا به اومیکرون در گیلان

فردین مهرابیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به آخرین آمار شناسایی مبتلایان به سویه اومیکرون در استان گیلان، اظهار کرد: تاکنون هشت مورد قطعی ابتلاء به اومیکرون در گیلان شناسایی شده است. وی با بیان اینکه احتمال افزایش تعداد مبتلایان به اومیکرون وجود دارد، گفت: شهروندان باید در کنار واکسیناسیون نسبت به […]

فردین مهرابیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به آخرین آمار شناسایی مبتلایان به سویه اومیکرون در استان گیلان، اظهار کرد: تاکنون هشت مورد قطعی ابتلاء به اومیکرون در گیلان شناسایی شده است.

وی با بیان اینکه احتمال افزایش تعداد مبتلایان به اومیکرون وجود دارد، گفت: شهروندان باید در کنار واکسیناسیون نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توجه جدی تری داشته باشند.

سخنگوی علوم پزشکی گیلان با اشاره به فعالیت مراکز واکسیناسیون در سراسر استان اشاره و اضافه کرد: بیش از ۴۵۰ مرکز واکسیناسیون در استان گیلان و ۲۰۶ مرکز نیز در سطح شهرستان رشت فعال هستند.

وی تأکید کرد: استفاده از ماسک، پرهیز از حضور در دورهمی و تجمعات و به همراه داشتن ملزومات بهداشت فردی باید از سوی شهروندان مورد توجه قرار گیرد.

منبع : خبرگزاری مهر