شهرستان بن در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارد

به گزارش سردبیر پرس، مجید شیرانی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۸۲ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته‌اند که از این تعداد ۱۱۰ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند. […]

به گزارش سردبیر پرس، مجید شیرانی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۸۲ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته‌اند که از این تعداد ۱۱۰ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۳۱۹ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۵۹ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید _۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.
وی تاکید کرد: هم اکنون ۴۲۵ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۳۶۲ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماریشان هستند.
وی عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته هشت مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری کووید ۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۹۸۲ نفر است.
وی اظهار کرد: هم اکنون ۶۴ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.
وی عنوان کردکرد: هم اکنون بجز شهرستان بن که در وضعیت قرمز قرار دارد، وضعیت سایر شهرستان‌های استان نارنجی هستند.