شهرک‌نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی تعرض کردند+ فیلم و تصاویر

به گزارش سردبیر پرس به نقل از وبگاه شهاب نیوز، شماری از شهرک‌نشینان صهیونیست صبح امروز دوشنبه تحت تدابیر شدید امنیتی نظامیان صهیونیست از طریق ورودی باب المغاربه به مسجدالاقصی تعرض کردند. در جریان این تعرض، نظامیان صهیونیست به طور گسترده در دروازه‌ها و صحن‌های مسجدالاقصی مستقر شده و اقدام به حمایت از تعرض صهیونیست‌ها […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از وبگاه شهاب نیوز، شماری از شهرک‌نشینان صهیونیست صبح امروز دوشنبه تحت تدابیر شدید امنیتی نظامیان صهیونیست از طریق ورودی باب المغاربه به مسجدالاقصی تعرض کردند.

در جریان این تعرض، نظامیان صهیونیست به طور گسترده در دروازه‌ها و صحن‌های مسجدالاقصی مستقر شده و اقدام به حمایت از تعرض صهیونیست‌ها کردند.

این در حالی است که در روزهای اخیر فراخوان‌های صادره از سوی گروه‌های افراط گرای صهیونیست برای تشدید تعرضات علیه مسجدالاقصی افزایش پیدا کرده است. اعیاد یهودی از روز جمعه گذشته آغاز شده و طی آن صهیونیست‌های افراطی از نیت خود برای انجام تعرضات گسترده به مسجدالاقصی خبر داده اند.

اوقاف اسلامی قدس اشغالی در این باره با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که ده‌ها شهرک‌نشین صهیونیست از صبح امروز در اقداماتی تحریک‌آمیز به مسجدالاقصی تعرض کرده و اقدام به برگزاری مناسک تلمودی کردند.
در پی تشدید تجاوزات صهیونیست‌ها گروه‎‌های ملی و اسلامی فلسطینی در قدس با صدور بیانیه‌ها و فراخوان‌هایی بر لزوم حضور گسترده فلسطینیان در مسجدالاقصی جهت حمایت و حفاظت از آن تاکید ورزیدند.

منبع : مهر نیوز