شهیدان پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی هستند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ علی مهدی پور ظهر سه شنبه همزمان با هفته بسیج در دیدار با خانواده شهید والامقام عزت الله مرادی در روستای کهنه گویه املش اظهار کرد: شهیدان پشتوانه‌های اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند. وی با بیان اینکه آرامش و اقتدار امروز میهن عزیز اسلامی مرهون برکت خون شهیدان است، […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ علی مهدی پور ظهر سه شنبه همزمان با هفته بسیج در دیدار با خانواده شهید والامقام عزت الله مرادی در روستای کهنه گویه املش اظهار کرد: شهیدان پشتوانه‌های اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند.
وی با بیان اینکه آرامش و اقتدار امروز میهن عزیز اسلامی مرهون برکت خون شهیدان است، افزود: دیدار با خانواده‌های شهدا موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و راه شهدا است.
سرهنگ مهدی پور ادامه داد: دیدار با خانواده معظم شهدا موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسؤولان نظام و خادمان به شهداست.
فرمانده سپاه املش اضافه کرد: مادران و همسران شهدا دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کردند و چنین شیرانی را در دامان خود پرورش دادند که مدافع اسلام و انقلاب شدند.
سرهنگ مهدی پور تجلیل و تکریم از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را تجلیل از ارزش‌های نظام اسلامی عنوان کرد و گفت: صبر و استقامت خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران ستودنی است.

منبع : خبرگزاری مهر