شهید سلیمانی و المهندس نشانه هایی از اسلام محمدی اصیل هستند

به گزارش سردبیر پرس به نقل از العالم، شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین از جانفشانی‌های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در راه خدا و امت اسلام تمجید کرد. بر اساس این گزارش، شیخ عیسی قاسم طی سخنانی در همایش بحرینی‌ها در قم به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از العالم، شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین از جانفشانی‌های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در راه خدا و امت اسلام تمجید کرد.
بر اساس این گزارش، شیخ عیسی قاسم طی سخنانی در همایش بحرینی‌ها در قم به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس تاکید کرد: این شهدا هستند که اسلام محمدی صحیح را ساختند. آنها شهدای اسلام و پرورش یافته مکتب اسلام هستند.
وی افزود: کارهای آنها در نزدم مردم جاودان است. آنها خود را فدای راه خدا کردند چرا که جان خود را برای دفاع از اسلام و امت بذل کرده بودند و نشانه‌هایی از خداوند سبحانه و تعالی هستند.
رهبر شیعیان بحرین تصریح کرد: شهیدان قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس اسلام و انسانیت را عمیقاً فهمیدند. جنبش جهادی بزرگ از سوی قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس با سیطره آمریکا بر منطقه مقابله کرد.
شیخ عیسی قاسم در عین حال اظهار داشت که فریادهای مخالفت با سازش و عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر اسرائیل و حضور آمریکا در منطقه ادامه خواهد داشت.

منبع : مهر نیوز