شورآفرینی در بحران‌ها جزو افتخارات بسیج است

به گزارش سردبیر پرس، سردار اصغر عباسقلی زاده در جمع بانوان شاغل سپاه عاشورا، افزود: باید توجه داشت که تداوم انقلاب اسلامی و تحقق آرمان‌های بزرگ و بلند امام و شهدا منوط به عملکرد این نهاد انقلابی در خدمت به آحاد مردم است. وی با اشاره به اینکه بسیح و سپاه خدمت به مردم را […]

به گزارش سردبیر پرس، سردار اصغر عباسقلی زاده در جمع بانوان شاغل سپاه عاشورا، افزود: باید توجه داشت که تداوم انقلاب اسلامی و تحقق آرمان‌های بزرگ و بلند امام و شهدا منوط به عملکرد این نهاد انقلابی در خدمت به آحاد مردم است.
وی با اشاره به اینکه بسیح و سپاه خدمت به مردم را جزو وظایف خود می‌داند، اظهار داشت: هر چند بسیاری از امور که سپاه و بسیج در آن میدان داری می‌کند از وظایف آنها نیست اما وقتی هر جا مشکلی پیش آید در خدمات به مردم وارد میدان می‌شود.
عباسقلی زاده اضافه کرد: هر فتنه‌ای که طی سال‌های پس از انقلاب اسلامی در کشور روی داده است، سپاه آن را مدیریت و خنثی کرده و با وجود مظلومیت و گمنامی بسیاری از نیروها توانسته تکلیف خود را در این راستا عملی کند چرا که رسالت سپاه و بسیج به وسعت دنیاست.
وی به نقش بانوان در رشد و تعالی مادی و معنوی جامعه و خانواده اشاره و اضافه کرد: بانوان ایران اسلامی با الگو قرار دادن حضرت فاطمه (س) افتخار بزرگی در جهان خلق کردند و افتخار و مسئولیت مهم بانوان نقش مادری و تربیت فرزندان می‌باشد.
عباسقلی زاده با بیان اینکه امروز بانوان نقش مهمی در ابعاد مختلف جامعه دارند، یادآور شد: کارنامه سال‌های اخیر نشان می‌دهد بانوان در هر زمینه‌ای که ورود کرده اند با همت، تلاش و وقار خود توانسته اند موفقیت‌های بسیار بزرگی را رقم بزنند.

منبع : مهر نیوز