شکست شیلی مقابل مونته‌نگرو/صعود تاریخی هندبال ایران به دور دوم قهرمانی جهان

صعود تیم ملی هندبال ایران به دور دوم مسابقات قهرمانی مردان جهان با شکست شیلی مقابل مونته‌نگرو قطعی شد. به گزارش سردبیر پرس، تیم‌ ملی هندبال شیلی در جریان مسابقات قهرمانی مردان جهان لهستان/سوئد با نتیجه ۳۳ بر ۳۵ مقابل مونته‌نگرو شکست خورد. با این نتیجه تیم ملی ایران فارغ از نتیجه آخرین دیدارش مقابل […]

صعود تیم ملی هندبال ایران به دور دوم مسابقات قهرمانی مردان جهان با شکست شیلی مقابل مونته‌نگرو قطعی شد.

به گزارش سردبیر پرس، تیم‌ ملی هندبال شیلی در جریان مسابقات قهرمانی مردان جهان لهستان/سوئد با نتیجه ۳۳ بر ۳۵ مقابل مونته‌نگرو شکست خورد.
با این نتیجه تیم ملی ایران فارغ از نتیجه آخرین دیدارش مقابل اسپانیا که تا ساعتی دیگر آغاز می‌شود به دور دوم مسابقات صعود خواهد کرد و در بین ۲۴ تیم مسابقه خواهد داد.
تیم ملی ایران پیش از این‌مقابل شیلی با نتیجه ۲۵ بر ۲۴ پیروز شده بود و با حساب ۳۱ بر ۳۴ مقابل مونته‌نگرو شکست خورده بود و اکنون با ۲ امتیاز بعد از اسپانیا و مونته نگرو در رده سوم گروه قرار دارد.
بیست و هشتمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی مردان جهان از ۲۱ دی تا ۹ بهمن به میزبانی مشترک لهستان و سوئد در حال برگزاری است. در دور گروهی این مسابقات ۳۲ تیم در قالب ۸ گروه با هم دیدار خواهند کرد که در پایان این مرحله سه تیم نخست راهی دور دوم خواهند شد.
انتهای پیام
منبع : ایسنا