شکست طلوع کیان مقابل یزد در دیداری پرحاشیه/ آمل به سختی برنده شد

هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال مردان با پیروزی تیم صدرنشین آمل و شکست ایفاسرام اردکان مقابل شهداب یزد به پایان رسید. به گزارش سردبیر پرس، هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال مردان ایران چهارشنبه، ١۴ دی با برگزاری هفت دیدار در شهرهای گرگان، مشهد، تهران، یزد، رفسنجان، آمل و اصفهان پیگیری شد.   در یکی از دیدارهای […]

هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال مردان با پیروزی تیم صدرنشین آمل و شکست ایفاسرام اردکان مقابل شهداب یزد به پایان رسید.
به گزارش سردبیر پرس، هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال مردان ایران چهارشنبه، ١۴ دی با برگزاری هفت دیدار در شهرهای گرگان، مشهد، تهران، یزد، رفسنجان، آمل و اصفهان پیگیری شد.  

در یکی از دیدارهای جذاب این هفته تیم ایفاسرام اردکان با هدایت علیرضا طلوع کیان به مصاف شهداب یزد رفت. طلوع‌کیان سال گذشته سرمربی شهداب بود و با این تیم به قهرمانی لیگ برتر و سومی باشگاه‌های آسیا رسید اما در پایان مسابقات به دلیل عدم توافق طرفین از این تیم جدا شد.

دیدار دور رفت بین این دو تیم با پیروزی ایفاسرام اردکان به پایان رسید اما شاگردان محمدرضا تندروان در شهداب امروز مهمان خود را سه بر یک (۲۵ بر ۱۵، ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۸) شکست دادند. با این نتیجه شهداب در رتبه دوم و تیم اردکان در رتبه هشتم جدول رده‌بندی باقی ماندند.  

این دیدار که هزار و ۲۰۰ تماشاگر داشت با حواشی روبرو شد و ۱۳ دقیقه توقف داشت. در ست چهارم مسابقه تماشاگران به برخی بازیکنان ایفاسرام اردکان با کلمات نامناسب بی‌احترامی کردند و کادر فنی این تیم برای آرام شدن جو سالن بازیکنان را به رختکن بردند. پس از تلاش نیروی انتظامی، شرایط دوباره برای برگزاری مسابقه فراهم شد و تیم اردکان به زمین بازگشت.

تیم لبنیات هراز آمل هم که در هفته سیزدهم و چهاردهم دو شکست پیاپی را تجربه کرده بود، امروز میزبان شهرداری گنبد بود ودر نهایت سه بر دو (۲۵ بر ۱۹، ۲۲ بر ۲۵، ۲۸ بر ۳۰، ۲۵ بر ۱۱ و ۱۶ بر ۱۴) حریف خود را از پیش رو برداشت و به روند ناکامی‌های خود پایان داد. این تیم با ۱۳ برد در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد. 

نتایج کامل دیدارهای هفته پانزدهم لیگ به شرح زیر است:

پاس گرگان ۳ _ صفر راه‌یاب ملل مریوان

(۲۸ بر ۲۶، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۶ بر ۲۴)

نیان الکترونیک خراسان ۳ _ ۱ هورسان رامسر

(۱۸ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۳)

سایپا تهران ۱ _ ۳ فولاد سیرجان ایرانیان

(۲۲ بر ۲۵، ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۰ بر ۲۵)

مس رفسنجان ۲ _ ۳ پیکان تهران

(۱۵ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۶، ۲۳ بر ۲۵، ۳۱ بر ۲۹ و  ۱۵ بر ۱۷)

لبنیات هراز آمل ۳ _ ۲ شهرداری گنبد

(۲۵ بر ۱۹، ۲۲ بر ۲۵، ۲۸ بر ۳۰، ۲۵ بر ۱۱ و ۱۶ بر ۱۴)

گیتی‌پسند اصفهان ۱ _ ۳ شهرداری ارومیه

(۲۵ بر ۱۷، ۲۲ بر ۲۵، ۲۴ بر ۲۶ و ۲۶ بر ۲۸)

شهداب یزد ۳ _ ۱ ایفاسرام اردکان

(۲۵ بر ۱۵، ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۸)

انتهای پیام 
منبع : ایسنا