شکست عادی‌سازی روابط در قطر به روایت کاریکاتورها+ تصاویر

به گزارش سردبیر پرس، رسانه‌های عربی در روزهای اخیر در کاریکاتورهایی به ناکامی صهیونیست‌ها در عادی سازی روابط اشاره کرده اند، موضوعی که در جریان برگزاری رقابت‌های جام جهانی کاملاً به چشم آمده است. در اینجا به برخی از این کاریکاتورها اشاره کرده ایم که در آن به شکست پروژه صهیونیستی عادی سازی روابط اشاره […]

به گزارش سردبیر پرس، رسانه‌های عربی در روزهای اخیر در کاریکاتورهایی به ناکامی صهیونیست‌ها در عادی سازی روابط اشاره کرده اند، موضوعی که در جریان برگزاری رقابت‌های جام جهانی کاملاً به چشم آمده است. در اینجا به برخی از این کاریکاتورها اشاره کرده ایم که در آن به شکست پروژه صهیونیستی عادی سازی روابط اشاره شده است:فشار شکست در عادی سازی روابط!
یک جام جهانی با رنگ و بوی فلسطینی
وضعیت رسانه‌های صهیونیستی در قطر!

گفتنی است در روزهای اخیر رسانه‌های عبری و محافل صهیونیستی با اشاره به وضع موجود در جریان برگزاری جام جهانی قطر، از شکست عملی روند عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با کشورهای عربی سخن گفته‌اند. این در حالی است که صهیونیست‌ها تصور می‌کنند می‌توانند با چنین راهکاری جایی برای خود در بین کشورهای عربی و اسلامی باز کرده و کم کم پروژه نفوذ و دست اندازی به منافع این کشورها را عملی کنند، راهبردی که به سد محکم مخالفت ملت‌های عربی و اسلامی برخورد کرده و راهی برای عبور ندارد.

منبع : مهر نیوز