شکست غرب در تحریم ایران آبرویی برای زورگویان نگذاشته است

به گزارش سردبیر پرس، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در بیان مواضع هفتگی این حزب تصریح کرد: شکست غرب در تحریم روسیه، چین و ایران، آبرویی برای تحریم‌های زورگویانه آن‌ها باقی نگذاشته است. اکنون نوبت ایران است که با قاطعیت و ایستادگی بر مواضع مستحکم، مقاوم و مدبرانه در سال‌های گذشته، به ابتکارات جدید […]

به گزارش سردبیر پرس، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در بیان مواضع هفتگی این حزب تصریح کرد: شکست غرب در تحریم روسیه، چین و ایران، آبرویی برای تحریم‌های زورگویانه آن‌ها باقی نگذاشته است. اکنون نوبت ایران است که با قاطعیت و ایستادگی بر مواضع مستحکم، مقاوم و مدبرانه در سال‌های گذشته، به ابتکارات جدید در استفاده از فضای سیاسی بین‌المللی اقدام نماید و در این راه به فتح مبین و نصر عظیم الهی امیدوار باشد.
بادامچیان ادامه داد: آن‌ها که همه چیز را به قبول برجام وصل کرده بودند اکنون نمی‌دانند باید چه بگویند و چه کنند. ترامپ، بایدن و همدستان اروپایی آن‌ها نیز سرگشته و گیج شده‌اند و ملت هم نباید اعتنایی به تحلیل‌های غلط غرب‌زده‌ها داشته باشند. اصلاح‌طلبان تندرو که در یک بن‌بست و انزوای سیاسی گرفتار شده‌اند، با مواضع افراطی و طغیان علیه مبانی نظام اسلامی و حتی نسبت به احکام ضروری اسلام، می‌خواهند خود را مطرح کنند زیرا حرفی برای گفتن ندارند.
وی افزود: سوابق تاریک آن‌ها در گذشته و در دوران اصلاحات، اعتباری برایشان نگذاشته است، لذا حریم و حرمت‌شکنی را پیشه کرده‌اند که متأسفانه گاه به مخرج مشترک با دشمنان اسلام و ایران می‌رسند. آن‌ها با این روش غلط هرچه بیشتر به سقوط خواهند رسید و بدانند که ملت با آن‌ها هیچ نوع همراهی نخواهد داشت، ضمن اینکه قانون‌شکنی هم عواقب خود را دارد.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در بخش دیگری از این گفتگو با انتقاد از عملکرد وزیر صمت که نتوانسته است در تأمین معیشت روزمره و رفاه مردم اقدام قابل قبولی انجام دهد گفت: از رئیس‌جمهور می‌خواهیم برای حل این معضل اقدامات لازم را طراحی و اجرا نمایند تا با حل مشکلات اقتصادی، خدمات ارزشمند دولت ایشان در زمینه‌های گوناگون رضایت بیشتر و بهتر مردم را فراهم آورد. از دولت می‌خواهیم که نسبت به ساماندهی بورس اقدام داشته باشد.
بادامچیان با بیان اینکه در برخی موارد بورس به گراها دامن می‌زند، تأکید کرد: ضرورت دارد که بورس با طراحی سریع در مسیر صحیح قرار گیرد.
وی در ادامه از تلاش‌های دولت برای تأمین آب و برق در شرایط خشکسالی و گرمای شدید هوا تشکر کرد و از مردم خواست با صرفه‌جویی جدی در مصرف منابع، دولت را در این مسیر سخت که ناشی از عوامل طبیعی است، یاری دهند.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی ضمن مسئلت قبولی کامل عبادات و آرزوی سلامتی برای همه حجاج بیت‌الله‌الحرام، به ویژه حجاج ایرانی، از خدمات سازمان حج و زیارت تقدیر کرد. همچنین با تبریک پیروزی‌های ورزش ایران در والیبال و کشتی، از کارگروه ورزش حزب مؤتلفه اسلامی خواست تعامل با این قهرمانان را در دستور کار خود قرار دهد.
وی از همگان خواست با رعایت امور بهداشتی و توصیه‌های وزارت بهداشت، از برگشت دوران سخت و تلخ کرونا جلوگیری کنند.
بادامچیان در پایان ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر به محضر حضرت صاحب‌الزمان (عج) تنها وارث غدیر و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و تمام شیعیان عالم و گرامیداشت دهه امامت و ولایت گفت: شناخت غدیر موجب شناخت ملت و توده مردم در انتخاب حکومت حاکمان صالح است و در نظام‌های انتخاباتی این شناخت بسیار اهمیت دارد. ان‌شاالله در برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشن عید سعید غدیر و شکر نعمت امامت و ولایت و اکمال رسالت نبی مکرم اسلام، بهترین ابتکارها را داشته باشیم.
منبع : مهر نیوز