شیشه عمر اسراییل شکستنی است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار رحیم نوعی اقدم عصر یکشنبه در تجمع بسیجیان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در حمایت از مردم مظلوم غزه اظهار کرد: تقلای آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ادامه حیات رژیم کودک‌کش اسرائیل نتیجه‌ای به همراه نخواهد داشت و به زودی شاهد سرنگونی رژیم صهیونیستی و نظام استکباری غرب خواهیم […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار رحیم نوعی اقدم عصر یکشنبه در تجمع بسیجیان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در حمایت از مردم مظلوم غزه اظهار کرد: تقلای آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ادامه حیات رژیم کودک‌کش اسرائیل نتیجه‌ای به همراه نخواهد داشت و به زودی شاهد سرنگونی رژیم صهیونیستی و نظام استکباری غرب خواهیم بود.
وی با بیان اینکه تداوم مقاومت به تضعیف رژیم صهیونیستی منجر شده است، تصریح کرد: لحظه به لحظه از قدرت رژیم صهیونیستی کاسته می‌شود و شاهد به سرانجام رسیدن این رژیم جعلی هستیم که به هیچ انسانی رحم نمی‌کند.
فرمانده جبهه مقاومت و دوران دفاع مقدس حمله هولناک این رژیم جعلی را به بیمارستان‌ها و مراکز غیرنظامی نمود و نشانه‌ای از بی‌رحمی و رفتار غیرانسانی این رژِیم عنوان کرد و گفت: اسرائیل نه تنها به هیچ قاعده‌ای پایبند نیست بلکه سعی می‌کند تا خون انسان‌ها را وسیله‌ای برای مشروعیت نظام خود قرار دهد در حالی که این فرآیند نتیجه‌ای برعکس به همراه خواهد داشت.
نوعی‌اقدم افزود: همان طوری که مقاومت در عراق، سوریه و بسیاری از کشورهای اسلامی نتیجه‌ای خوشایند برای همگرایی امت اسلامی به همراه داشته قطعاً در فلسطین و نوار غزه نیز پیروزی مسلمانان و امت اسلامی می‌تواند زمینه سرنگونی استکبار جهانی به ویژه اسرائیل و آمریکا را به همراه داشته باشد.
وی حمایت ملت ایران را، حمایتی از روی قواعد انسانی و پایبندی به ارزش‌های الهی عنوان کرد و ادامه داد: مظلومان جهان مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران هستند و قطعاً بر اساس وعده قرآن کریم سرانجام مستکبران و ظالمان نابودی و سرنگونی خواهد بود.
نوعی‌اقدم در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: هر چند برخی کشورهای همسایه سکوت مرگباری را در برابر جنایت رژیم صهیونیستی در پیش گرفتند اما بدانند که ماحصل کار آنها جز ننگ و خواری در تاریخ چیز دیگری به همراه نخواهد داشت.
وی سکوت مرگبار جوامع جهانی و کشورهای اروپایی را در برابر جنایات هولناک و آشکار رژیم صهیونیستی یادآور شد و اضافه کرد: کشتن انسان‌ها تنها بخشی از بی‌رحمی رژیم صهیونیستی است که در ابعاد مختلف می‌توان این رژیم را به یک دیو وحشتناکی تصویر کرد که آثار رحم، مروت و مردانگی در آن مشاهده نمی‌شود.
انوعی‌اقدام بیان کرد: کشورهای غربی سعی می‌کنند سگ حار منطقه‌ای خود را تنها با هدف تضعیف کشورهای اسلامی مورد حمایت قرار دهند در حالی که شیشه عمر این رژِیم جعلی شکستنی است و سرانجام آن جز خواری و ذلت چیز دیگری نخواهد بود.
به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، در این تجمع که در مهدیه اردبیل برگزار شد، جمعی از ایثارگران، بسیجیان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس برای عزیمت به غزه اعلام آمادگی کرده و با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خواستار هوشیاری امت اسلامی در برابر توطئه‌های رژِیم غاصب صهیونیستی شدند.