صابر خراسانی مهمان «رخ به رخ» می‌شود

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی شبکه دو؛ صابر خراسان از شاعران آیینی کشورمان شامگاه روز شنبه سوم اردیبهشت ماه مهمان برنامه «رخ به رخ» شبکه دوم سیما می‌شود. در هجدهمین قسمت از برنامه «رخ به رخ» این شاعر آئینی که اجرای چندین برنامه تلویزیونی را نیز در کارنامه خود دارد با […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی شبکه دو؛ صابر خراسان از شاعران آیینی کشورمان شامگاه روز شنبه سوم اردیبهشت ماه مهمان برنامه «رخ به رخ» شبکه دوم سیما می‌شود.
در هجدهمین قسمت از برنامه «رخ به رخ» این شاعر آئینی که اجرای چندین برنامه تلویزیونی را نیز در کارنامه خود دارد با حضور در استودیوی برنامه گفت‌وگوی ویژه‌ای را با امیرعلی دانایی رقم خواهد زد.
در برنامه «رخ به رخ» سوالات با هدف نزدیک شدن به بخش‌های عمیق‌تر شخصیتی مخاطب طراحی شده و با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد مهمانان، هر برنامه حال و هوایی ویژه می‌یابد. درون‌نگاری و روانکاوی اصلی‌ترین خاصیت این برنامه است.
«رخ به رخ» برنامه‌ای از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو به تهیه کنندگی مهدی بابایی، کارگردانی احسان لهراسبی و نگارش یاسر حقیقی پور است که در ایام ماه مبارک هر شب حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.
منبع : مهر نیوز