صادرات مرکبات و کیوی مازندران از طریق دریا و هوا توسعه یابد

سید محمود حسینی پور در گفتگو با خبرنگار بازار با اشاره به نشست با معاون وزیر جهاد کشاورزی، خرید برنج از کشاورزان مازندرانی و پرداخت مطالبات کشاورزان استان و توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی در حوزه کشاورزی را از جمله درخواست ها بیان کرد. وی با تاکید بر توسعه مکانیزاسیون کشاورزی مازندران و اختصاص تسهیلات […]

سید محمود حسینی پور در گفتگو با خبرنگار بازار با اشاره به نشست با معاون وزیر جهاد کشاورزی، خرید برنج از کشاورزان مازندرانی و پرداخت مطالبات کشاورزان استان و توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی در حوزه کشاورزی را از جمله درخواست ها بیان کرد.
وی با تاکید بر توسعه مکانیزاسیون کشاورزی مازندران و اختصاص تسهیلات مورد نیاز برای این امر یادآور شد: همچنین تامین کالاهای اساسی برای مازندران با توجه به پشتیبانی این استان از مسافران در ایام تعطیلات در طول سال به ویژه پایان سال و ایام عید ضروری است.
وی ادامه داد: تامین نهاده‌های دام و طیور به ویژه کنجاله سویا، ذرت و جو برای تولیدکنندگان مازندرانی و توسعه صادرات مرکبات و کیوی از مازندران به روسیه، چین و سایر کشورها از طریق دریا و خطوط هوایی از دیگر خواسته بوده است.
حسینی پور یادآور شد: اختصاص تسهیلات سرمایه در گردش برای خرید مرکبات و کیوی و برنج و سایر محصولات کشاورزی نیز ضروری است.