صادرات ۲۰۰ هزار تن انواع محصولات از شهرستان بناب

به گزارش سردبیر پرس، شهریار فتحی در دیدار اعضای شورای تأمین و شورای اداری شهرستان بناب با امام جمعه شهرستان طی سخنانی اظهار کرد: کمرنگ کردن هدف‌ها و آرمان‌های انقلاب و به فراموشی سپردن انقلاب از مهم‌ترین دسیسه‌های دشمنان در شرایط کنونی بشمار می‌رود اما دهه مبارک فجر تجسم اراده و عظمت امام راحل (ره) […]

به گزارش سردبیر پرس، شهریار فتحی در دیدار اعضای شورای تأمین و شورای اداری شهرستان بناب با امام جمعه شهرستان طی سخنانی اظهار کرد: کمرنگ کردن هدف‌ها و آرمان‌های انقلاب و به فراموشی سپردن انقلاب از مهم‌ترین دسیسه‌های دشمنان در شرایط کنونی بشمار می‌رود اما دهه مبارک فجر تجسم اراده و عظمت امام راحل (ره) است.
وی تأکید کرد: دهه فجر فرصتی برای بازآفرینی انقلاب اسلامی به دست مردم است و در این ایام باید برنامه‌های وحدت آفرین و انسجام بخش به منظور تبیین و ترویج ارزش‌ها و هدف‌های انقلاب اسلامی برگزار شود.
رئیس شورای اداری شهرستان بناب با بیان اینکه با کمی مقاومت و استقامت از مشکلات اقتصادی نیز رهایی خواهیم یافت؛ تأکید کرد: علیرغم تحریم‌ها و تنگناهای مالی کارهای بزرگی در سطح شهرستان بناب انجام شده و در جریان سال ۱۴۰۰ دولت برای انجام پروژه‌های مختلف عمرانی، اقتصادی و صنعتی در سطح شهرستان بناب بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان هزینه کرده است که تعدادی از این پروژه‌ها در طول ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح و مردم از خدمات نظام بهره مند خواهند شد.
وی همچنین از صادرات ۲۰۰ هزار تن انواع محصولات طی ۱۰ ماه گذشته سال از شهرستان بناب به خارج از کشور خبر داد و گفت: با افزایش ۱۰۰ هکتاری شهرک صنعتی بناب زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان در این واحدها فراهم خواهد شد.
فرماندار بناب اظهار کرد: با بهره برداری از پروژه‌ها و طرح‌های در حال تکمیل، سال ۱۴۰۱ شهرستان بناب به نگین شهرهای شمال غرب کشور تبدیل خواهد شد.

منبع : مهر نیوز