صادق خرازی: مطالبه‌گر حقوق بنیادین مردم باشید

به گزارش سردبیر پرس، صادق خرازی دبیرکل سابق حزب اصلاح‌طلب ندای ایرانیان، پس از برگزاری هفتمین کنگره این حزب و انتخاب دبیرکل و شورای مرکزی جدید، پیامی را خطاب به اعضای جدید حزب ندا صادر کرد. متن پیام وی بدین شرح است: «بنام حکیم دانا، پروردگار خبیر توانا اکنون پس از هشت سال تلاش و […]

به گزارش سردبیر پرس، صادق خرازی دبیرکل سابق حزب اصلاح‌طلب ندای ایرانیان، پس از برگزاری هفتمین کنگره این حزب و انتخاب دبیرکل و شورای مرکزی جدید، پیامی را خطاب به اعضای جدید حزب ندا صادر کرد.
متن پیام وی بدین شرح است:
«بنام حکیم دانا، پروردگار خبیر توانا
اکنون پس از هشت سال تلاش و تکاپوی سیاسی، اینکه حزب ندای ایرانیان با برگزاری کنگره هفتم، مسیر و راه و خط مشی ترسیم شده در اساسنامه و اصول خود را دنبال کند، جای تبریک به همه اعضای محترم حزب در سراسر کشور دارد که در روزگار فلک‌زده سیاست، در اوج تنهایی و مهجوری، مشتاقانه به سوی افق امید می‌نگرند و مبانی و اصول و حقوق ملت را مطالبه می‌کنند.
آنچه برای شما نداییان می‌ماند، مطالبه‌گری منطقی و آرام حقوق بنیادین مردم ایران بر حسب قانون اساسی و شرع مقدس است. خدمتگزار ملک و ملت باشید تا بمانید. رمز ماندگاری و نیکنامی‌تان در نوکری و خدمت و خادمیت این مردم نستوه و بزرگوار است.
از انتخاب شایسته و مجدد جناب دکتر مجید فراهانی به عنوان رئیس شورای مرکزی و دبیرکلی جناب سید شهاب‌الدین طباطبایی خرسندم و از خداوند متعال آرزوی توفیق حزب ندای ایرانیان، همه اعضای محترم آن در سراسر کشور، رئیس شورای مرکزی و دبیرکل محترم و همه ارکان حزب را دارم. امیدوارم متحد و با هم بمانید. وحدت و همت و تلاش شما باعث دلگرمی همگان و مایه افتخار دوستداران و علاقمندان و تحقق آرمان‌های ندائی شما در آینده خواهد بود.
منبع : مهر نیوز