صفر تا صد چاپ کتاب بدون دغدغه با انتشارات امید سخن

به گزارش بازرگانی سردبیر پرس، امروزه کتاب به دلیل علاقه عموم مردم به یادگیری و آگاهی یافتن از اهمیت ویژه ای برخوردار است، همچنین نویسندگان جوان و تازه نفسی برای نوشتن کتاب وارد عرصه نویسندگی شده اند. همین امر مهم باعث می‌شود تا نویسندگان تازه وارد به عرصه نویسندگی در پی انتشاراتی باشند که صفر […]

به گزارش بازرگانی سردبیر پرس، امروزه کتاب به دلیل علاقه عموم مردم به یادگیری و آگاهی یافتن از اهمیت ویژه ای برخوردار است، همچنین نویسندگان جوان و تازه نفسی برای نوشتن کتاب وارد عرصه نویسندگی شده اند. همین امر مهم باعث می‌شود تا نویسندگان تازه وارد به عرصه نویسندگی در پی انتشاراتی باشند که صفر تا صد چاپ کتاب آن‌ها را به خوبی برایشان انجام دهد.
چاپ کتاب به هزاران دلیل که به اختصار برخی از این دلایل را شرح می‌دهیم از اهمیت و البته حساسیت خاص و بالایی برخوردار است.
صفر تا صد چاپ کتاب بدون دغدغه با انتشارات امید سخن
برای نویسندگان به خصوص نویسندگان جوان و تازه نفس بسیار مهم است که با مرکز چاپ کتاب و انتشارات خوبی که بتواند صفر تا صد چاپ کتاب آن‌ها را بدون دغدغه و نگرانی انجام دهد، قرارداد؛ ببندند.
از مهمترین دلایل حساسیت چاپ کتاب، اعتماد ین هر دو طرف قرارداد است، یعنی اعتماد بین انتشارات و نویسندگانی که محتوای نوشته شده خود را برای چاپ کتاب در اختیار انتشارات قرار می‌دهند.
این اعتماد یعنی اینکه؛ همه محتوا در همه مراحل چاپ کتاب از ویراستاری، انتشار و توزیع به مراکز فروش کتاب و کتاب فروشی‌ها به عنوان یک راز سر به مهر تنها بین نویسنده و انتشارات باقی بماند و هیچگونه تغییری در محتوا به جز با اطلاع نویسنده صورت نگیرد.
نویسندگان در زمینه‌های مختلف کار نوشتن را انجام می‌دهند و نمی‌توان آن‌ها محدود به یک موضوع خاص کرد، بلکه نویسندگان در راستای موضوعاتی که وجود دارد می‌توان دسته بندی کرد.
کتاب‌ها با توجه به موضوعاتی که دارند؛ از قبیل، علمی آموزشی، تخیلی، فرهنگی، داستانی و… دسته بندی می‌شوند. با توجه به نیاز جامعه امروز علاقه کودکان و نوجوانان بیشتر به سوی کتاب‌های داستانی است.
اعتماد به انتشاراتی که بتواند چاپ کتاب داستان را بدون هیچ تحریفی از قلم نویسنده انجام دهد کار ساده ای نیست، زیرا که کتاب‌های داستان ضمیر ناخودآگاه و ذهن کودکان و نوجوانان را در اختیار دارد و مانند یک خمیر بازی که به آن فرم دهیم، ذهن آن‌ها را به همان سمت می‌کشاند و فرم می‌دهد.
انتشارات امید سخن حرف‌های زیادی در زمینه چاپ کتاب دارد، البته حرف تنها کافی نیست؛ بلکه سابقه درخشان و رضایتمندی نویسندگان مهم است که خوشبختانه همه این ویژگی‌ها را انتشارات امید سخن دارد.
انتشارات امید سخن با سابقه درخشانی که در زمینه انتشارات دارد، به نویسندگان برای سهولت چاپ کتاب کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان و کمترین هزینه بتوانند نوشته‌های خود را در معرض دید مشتاقان کتاب بگذارند.
این انتشارات نویسندگان را را در جریان همه مراحل چاپ کتاب می‌گذارد و به نویسندگان این اطمینان خاطر را می‌دهد که؛ اگر قرار باشد تغییری از صفر تا صد چاپ کتاب ایجاد شود، آن‌ها را در جریان بگذارد.
بسیاری از نویسندگان جوان که در زمینه کتاب‌های داستان قلم می‌زنند؛ اما دلهره این دارند که آیا داستان آن برای چاپ مناسب است یا خیر و اینکه آگاهی خاصی در زمینه چاپ کتاب داستان ندارند، می‌توانند به انتشارت امید سخن مراجعه کنند و با آسودگی خاطر نوشته خود را به آن‌ها بسپارند.

صفر تا صد چاپ کتاب

انتشارات امید سخن پشتوانه محکم نویسندگان جدید
انتشارات امید سخن پشتوانه‌ای محکم برای نویسندگان جدید است؛ که با آغوشی باز از آن‌ها استقبال می‌کند و در همه مراحل که حرفه ای ترین نیروها را در زمینه چاپ کتاب اعم از ویراستاری، انتخاب نوع کاغذ و فونت، شروع و نوشتن مقدمه و… دارد، تا یاری گر آن‌ها است.
انتشارات امید سخن ساده‌ترین راه حل‌ها را در اختیار نویسندگان گذاشته است؛ تا آن‌ها بدون هیچ ترس و دلهره‌ای و با اشتیاق تمام گام‌های استواری برای چاپ کتاب خود بردارند.
انتشارات امید سخن راه حل‌هایی همچون اینکه، لازم نیست نویسندگان نوشته‌های خود را با نظم و ترتیب خاصی ارسال کنند، بلکه می‌توانند نوشته‌های خود را بصورت دست نویس خام برای انتشار ارسال کنند، پس از تایید متن داده شده؛ تا دراسرع وقت اقدامات لازم برای مراحل چاپ کتاب صورت گیرد.
از دیگر راه حل های خوب که شاید جزو مهمترین و بهترین راه‌ها باشد، تعداد کتابی است که نویسندگان تمایل دارند چاپ شود، است، زیرا بسیاری از انتشارات عده‌ای خاصی را تعیین می‌کنند، در صورتی که انتشارات امید سخن هر تعدادی را که نویسنده تمایل داشته باشد؛ حتی اگر یک عدد باشد را هم چاپ می‌کنند.
نکته قابل ذکر دیگر که شاید بسیاری از نویسندگان به دلیل مراحل سخت صفر تا صد چاپ کتاب از انتشار کتاب خود باز می‌دارد، است، خوشبختانه انتشارات امید سخن طی کردن همه این مراحل را بر عهده می‌گیرد.
همه مراحل از جمله ارزیابی کتاب، ویرایش کتاب، دریافت شابک و فیپا، طراحی جلد، دریافت و… را خود انجام می هد و همین باعث می‌شود تا نویسندگان با اشتیاق و آسودگی خاطر نسبت به این مراحل سخت برای چاپ کتاب خود مراجعه کنند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و سردبیر پرس در محتوای آن هیچ نظری ندارد.