ضد انقلاب قصد انحراف مسئله آب خوزستان را دارد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد کعب عمیر شب گذشته در جمع معترضان بی آبی استان خوزستان حاضر و با آنها به گفتگو نشست. کعب عمیر ضمن اعلام همراهی نمایندگان مجلس با مردم در این روزهای بحرانی استان خوزستان گفت: من که نماینده شهرستان شوش و کرخه هستم بدون نگاه منطقه‌ای و شهرستانی تا حد […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد کعب عمیر شب گذشته در جمع معترضان بی آبی استان خوزستان حاضر و با آنها به گفتگو نشست.

کعب عمیر ضمن اعلام همراهی نمایندگان مجلس با مردم در این روزهای بحرانی استان خوزستان گفت: من که نماینده شهرستان شوش و کرخه هستم بدون نگاه منطقه‌ای و شهرستانی تا حد الامکان پیگیر حقوق و مطالبات تمام استان خوزستان هستم.

وی افزود: هر کس خواست به شما آسیب و یا شلیک کند به عنوان نماینده پیگیر برخورد به آن از طریق قانون خواهیم شد.

کعب عمیر با اشاره به ورود ضد انقلاب در میان معترضان بیان کرد: اشخاصی بین شما نفوذ کردن که می‌خواهند این اعتراض مسالمت آمیز شما را به حرکت ضد نظام تبدیل کنند تا به منافع و مقاصد خودشان برسند.

نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر پیگیری تأمین آب برای استان خوزستان گفت: خروجی سدها افزایش پیدا کرده و باید آب به صورت مستمر و همانند گذشته در کرخه، دز و کارون جریان پیدا کند ولی شک نکنید برای بررسی وضعیت هور العظیم به هور می‌روم.

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مردم خوزستان در چند روز اخیر به دلیل کاهش آورد رودخانه‌های خوزستان به دلیل بروز خشکسالی و تلف شدن دام‌ها و کشاورزی دست به اعتراض در خصوص مسئله آب زدند.

منبع : خبرگزاری مهر