ضرب الاجل ۴۸ ساعته به جهاد کشاورزی زنجان

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام صادقی نیارکی در اولین جلسه مشترک شورای قضایی و مدیران استان زنجان ضمن تبریک سال نو و تشکر از زحمات و تلاشهای صورت گرفته گفت : اهتمام برای تحقق شعار سال و اجرای سیاستهای قوه قوه قضاییه رویکرد اصلی و محوری دادگستری استان زنجان در سال جدید است. رئیس […]

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام صادقی نیارکی در اولین جلسه مشترک شورای قضایی و مدیران استان زنجان ضمن تبریک سال نو و تشکر از زحمات و تلاشهای صورت گرفته گفت : اهتمام برای تحقق شعار سال و اجرای سیاستهای قوه قوه قضاییه رویکرد اصلی و محوری دادگستری استان زنجان در سال جدید است.
رئیس کل دادگستری استان زنجان اظهار کرد: برابر گزارش مدیران سازمانهای تابعه قوه قضاییه در استان در خصوص اجرای سیاستها و اقدامات انجام شده در سال ۱۴۰۰ که منجر به کسب رتبه های برتر در برخی حوزه ها در سطح کشور شده اند که جای تشکر دارد.
صادقی نیارکی با بیان اینکه توجه جدی به حقوق عامه که از تاکیدات مقام معظم رهبری و از تاکیدات رئیس قوه قضاییه می باشد بطور جد مورد توجه مدیران حوزه های قضایی وسازمانهای تابعه قوه در استان قرار گیرد افزود: در ایام تعطیلات عید نوروز تعداد ۹۴ مورد تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی درحال احدث گزارش شده که در همین راستا ضرب الاجل ۴۸ ساعته به جهاد کشاورزی استان داده شده تا نسبت به اعمال ماده ۲ تبصره ۱۰ قانون تغییر کاربری اراضی در حال احداث اقدام و گزارش دهد .
در این ابتدای این جلسه مدیران و روسا حوزه های قضایی حاضر در جلسه گزارشی از اقدامات و برنامه های مجموعه تحت مدیریت خود ارائه نمودند.